reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem kierowcą popularnej aplikacji przewozowej. Pracuję już ponad pół roku i poza kilkoma pijanymi imprezowiczami, których wiozłem nocą do domu, nigdy nie przydarzyła mi się jakaś dziwna przygoda. Do czasu.

Wczoraj wiozłem babę z synkiem i pieskiem. Miała małego yorka, więc uznałem, że czemu nie, niech z nim wsiada, trzymała go na rękach, co taki piesek może narobić. Jechaliśmy dość daleko, ponad 15 kilometrów. W połowie drogi poczułem potężny smród, ale taki, że myślałem, że wpadnę do rowu. Okazało się że "Pikuś" postanowił zesrać się na rzadko - na babę, na jej ciuchy, na tapicerkę i podłogę auta. Fontanna mazi wystrzeliła z yorkusia na pół samochodu, a zanim zdążyłem wyjść z szoku i zareagować na ten horror - młody siedzący tuż obok matki zwymiotował na siebie, na samochód i również częściowo na matkę pod wpływem widoku kupy swojego psa.

Wywaliłem ich oboje i zostawiłem zasranych, zarzyganych na środku ulicy. Gdy dojechałem do domu, prawie się popłakałem i siedziałem godzinę pod prysznicem. Auto jest oddane do czyszczenia, trzymajcie kciuki, żeby nie trzeba było go złomować.

I tyle z mojej kariery przewoźnika. Mam dość.
46 1

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 207 dni temu
Taksówkarze nie raz wymieniaja tapicerkę po pijanym kliencie.
KrakowskiSzaraczekkdodano 207 dni temu
Nie musisz pisać tajemniczo: i tak wiadomo, że chodzi o Ubera. Ale z tego, co się orientuję, to Uber zwraca za czyszczenie auta. Problem w tym, że pewnych rzeczy się już nie doczyści, ale tak to już bywa. Ale z drugiej s... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Dyzmadodano 206 dni temu
Ale ty pierdolisz szaraku z krakowa.
1 odpowiedź
Gerdziadodano 206 dni temu
Hahahahhahah wyznanie miesiąca, dość osobiste ale bardzo zabawne
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Assassin1459dodano 206 dni temu
Aż się uśmiechnąłem. Dzięki ;)
Istredddodano 206 dni temu
Kundla w kabinie przewozic co za patola

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni