reklamy ukryte
reklamy ukryte
Ostatnio znalazłam na komputerze swojego chłopaka, z którym jestem rok czasu, zdjęcia i seks filmy z jego byłą... Dla mnie to cios w serce. I to nie było że jedno zdjęcie gdzieś tam się zabłąkało, tych zdjęć było z 200, z ich wyjazdów itd.

Nawet nie wiem, kiedy ostatecznie zerwali, wiem, że ona dalej chce z nim być. Ale czy on z nią? Mówi, że mnie kocha i to akurat czuję i że ja jestem najważniejsza, ale po tym nie jestem pewna. Zrobiłam mu awanturę o to.. Bo wiecie, że podczas seksu mówił do niej tak samo jak do mnie? To jest taki masakryczny ból, że nie da się go opisać. Ja czuję się zdradzona. On na początku, gdy mu napisałam, że to znalazłam, mówił, że o tym zapomniał itd. A gdy wrócił do domu odwrócił kota ogonem, że ja mam obsesję... Na punkcie jego byłej, ale tyle rzeczy on ma z nią związanych, a jego przeszłość jest dla mnie jednym wielkim zapytaniem.

I jak się kłóciliśmy, gdy wrócił już z pracy, to powiedział, że co to za różnica, czy on to usunie czy nie. Bo czuję teraz taki wstręt do niego... Nie wiem, co mam zrobić.
21 16

pozostało 1000 znaków
kralledodano 303 dni temu
Zerwij z nim. Albo to lamus i nie zalezy mu ze ma to na dysku, albo zostawil sobie podniecającą pamiątkę i teraz się wykreca.Oba te przypadki: dyskwalifikacja
Giermekdodano 304 dni temu
To że te filmy są czy nie, nie zmienia faktu że to wszystko się wydarzyło. Co do seks filmów to rzeczywiście nie fajne. Ale wspólne zdjęcia z wyjazdów to jego wspomnienia. I ma pełne prawo je zachowa... rozwiń komentarz
NatDndodano 302 dni temu
Nie zgodzę się z tymi tekstami o prywatności, jak nie masz nic do ukrycia to wisi Ci czy Twoja druga połowa to sprawdza. Osobiście nie mam z Tym problemu. I nie uważam ze komputer jest rzeczą prywatna.
Po za tym nie w... rozwiń komentarz
ragazzododano 300 dni temu
Nie zgodzę się z Wami, jeśli chodzi o grzebanie w czyichś telefonach/komputerach etc. Moja hasła znała moja dziewczyna i nigdy nic nie miałem do ukrycia. Ona też. Do czasu. W pewnym momencie zaczęła zabierać telefon ze s... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
kanielOutisdodano 302 dni temu
Wygląda na to że to seksoholik,jak większość mężczyzn w dzisiejszych czasach
1 odpowiedź
konto usuniętedodano 302 dni temu
1.mozna sprawdzić datę modyfikacji filmu/zdjęcia
Jezeli robił je kiedyś to nie zdradził bo był z tamtą w związku
A że mówi tak samo do jednej i drugiej tonic innego jak rodzaj fetyszu

A zdjęcia z wyj... rozwiń komentarz
Kabum234dodano 304 dni temu
Kiedy masz komputer chłopaka i możesz zrobić wszystko z tymi plikami, ale najpierw robisz awanturę, uwielbiam tę żelazną logikę. Jak to się stało, że wpadł Ci on w rączki?
1 odpowiedź
Istredddodano 302 dni temu
Zerwij z nim, nie niszcz mu zycia. ciekawe ze sam nie zerwal z psycho laska ktora grzebie mu w prywatnych rzeczach i wypomina to ze zanim ja poznal ruchal inne panienki
2 odpowiedzi
BigFightdodano 303 dni temu
Proste rozwiązanie...nie grzebać mu kurwa w komputerze

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni