reklamy ukryte
reklamy ukryte
Od około miesiąca jestem mężatką. Na wesele zaprosiłam rodzeństwo, dziadków i kilku najlepszych znajomych, mój ukochany tak samo.
Z matką od zawsze miałam złe relacje, wyżywała się na mnie, poniżała i traktowała jak śmiecia, wielokrotnie mówiła, że nie chce mnie nigdy więcej widzieć. Nie dostała zaproszenia, nie chciałam, żeby zepsuła mi najlepszą chwilę w życiu. Za to ojciec zaproszenie otrzymał.

Po ceremonii, każdy zajechał do sali, gdzie miała odbyć się zabawa.
Na początku był lekki posiłek, potem piliśmy szampana i goście odśpiewali sto lat, pierwszy taniec i tak dalej.
Nagle weszła moja matka i zaczęła krzyczeć że jestem szmatą, która tylko ją wykorzystała i zniszczyła jej życie. Krzyczała, że mój mąż jest najgorszym z ludzi, że zawsze byłam tylko gówniarą, która jest beznadziejna. Chwyciła mnie i zaczęła szarpać do wyjścia, mówiąc że "jedyne, na co zasłużyłam, to porządne lanie" (tak naprawdę użyła gorszych słów). Goście byli zaskoczeni tym co się stało, od razu zareagował mój mąż i ojciec. Odciągnęli ją, a ukochany natychmiast chwycił mnie za rękę i zaprowadził do szatni. Minęła chyba godzina, zanim się uspokoiłam.

Matka nienawidzi mnie, a ja nienawidzę jej. Goście starali się zapewnić dobrą zabawę, a wesele udało się, gdyby nie ta jedna akcja, która na zawsze zostawi rysę na tym dniu...
48 0

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 73 dni temu
Mogłaś przewidziec że coś takiego zrobi. W domu weselnym zwykle jest jakaś ochrona bo trudno wymagać żeby goscie byli trzeźwi. A jeśli nie było odpowiedniej osoby to należało ją zatrudnić.
shepherddodano 71 dni temu
:( przykro czytac takie rzeczy. moja matka jest takiego samego pokroju nawet gorsza ja spakowalam rzeczy i wyjechalam do Anglii zeby szmacisko mnie nie prześladowala i nie robila wiecej problemow :( trzymam kciuki oby ta... rozwiń komentarz
Assassin1459dodano 71 dni temu
Ale bym matce luja w pysk strzelił
Kayloreqdodano 70 dni temu
jak dla mnie to brzmi jak fejk
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni