reklamy ukryte
reklamy ukryte
Od około miesiąca jestem mężatką. Na wesele zaprosiłam rodzeństwo, dziadków i kilku najlepszych znajomych, mój ukochany tak samo.
Z matką od zawsze miałam złe relacje, wyżywała się na mnie, poniżała i traktowała jak śmiecia, wielokrotnie mówiła, że nie chce mnie nigdy więcej widzieć. Nie dostała zaproszenia, nie chciałam, żeby zepsuła mi najlepszą chwilę w życiu. Za to ojciec zaproszenie otrzymał.

Po ceremonii, każdy zajechał do sali, gdzie miała odbyć się zabawa.
Na początku był lekki posiłek, potem piliśmy szampana i goście odśpiewali sto lat, pierwszy taniec i tak dalej.
Nagle weszła moja matka i zaczęła krzyczeć że jestem szmatą, która tylko ją wykorzystała i zniszczyła jej życie. Krzyczała, że mój mąż jest najgorszym z ludzi, że zawsze byłam tylko gówniarą, która jest beznadziejna. Chwyciła mnie i zaczęła szarpać do wyjścia, mówiąc że "jedyne, na co zasłużyłam, to porządne lanie" (tak naprawdę użyła gorszych słów). Goście byli zaskoczeni tym co się stało, od razu zareagował mój mąż i ojciec. Odciągnęli ją, a ukochany natychmiast chwycił mnie za rękę i zaprowadził do szatni. Minęła chyba godzina, zanim się uspokoiłam.

Matka nienawidzi mnie, a ja nienawidzę jej. Goście starali się zapewnić dobrą zabawę, a wesele udało się, gdyby nie ta jedna akcja, która na zawsze zostawi rysę na tym dniu...
48 0

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 8 dni temu
Mogłaś przewidziec że coś takiego zrobi. W domu weselnym zwykle jest jakaś ochrona bo trudno wymagać żeby goscie byli trzeźwi. A jeśli nie było odpowiedniej osoby to należało ją zatrudnić.
shepherddodano 6 dni temu
:( przykro czytac takie rzeczy. moja matka jest takiego samego pokroju nawet gorsza ja spakowalam rzeczy i wyjechalam do Anglii zeby szmacisko mnie nie prześladowala i nie robila wiecej problemow :( trzymam kciuki oby ta... rozwiń komentarz
Assassin1459dodano 5 dni temu
Ale bym matce luja w pysk strzelił
Kayloreqdodano 5 dni temu
jak dla mnie to brzmi jak fejk
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Mam 33 lata i oto dzisiaj dowiedziałem się, skąd się bierze miód.

Zabijcie mnie. Naprawdę byłem pewien, że... czytaj dalej
0 dni temu
Tak jak w tytule, mój chłopak zmusił mnie do pierwszego razu. Mówiłam mu, że mam dopiero 17 lat i nie czuję się... czytaj dalej