reklamy ukryte
reklamy ukryte
7 dni temu
Jestem wolontariuszką w fundacji, która zajmuje się pomaganiem seniorom znajdującym się w ośrodkach pomocy, czyli takich, którzy albo nie mają rodziny, albo rodzina nie chcę się nimi opiekować na stare lata. To, co widzę każdego dnia, przyprawia mnie o ucisk w dołku.

Dziadki i babcie są tak spragnieni kontaktu, chcą choćby tego, żeby ktoś z nimi rozwiązał krzyżówkę, pogłaskał po dłoni, uczesał im włosy. Babcia Gienia (tak każe mi do siebie mówić) co rusz prosi mnie o to, żebym zrobiła jej warkocz, bo nie da rady już trzymać rąk w górze, a taką siebie lubi najbardziej. Najsmutniejszy widok jest wtedy, kiedy samotny, schorowany, opuszczony i porzucony człowiek samotnie je zupę i ponuro spogląda w telewizor nadający głupoty.

Starość się panu Bogu nie udała.
59 1

pozostało 1000 znaków
Latina777dodano 7 dni temu
Zdradzę Ci sekret. Bo Pana Boga niestety wcale nie ma :/
Istredddodano 6 dni temu
"kto ci na starosc szklanke wody poda jak nie bedziesz miec dzieci" serio tylko debil moze taki argument dawac.
Axel45dodano 6 dni temu
masz do mnie numer 511 314 759 zadzwoń do mnie Olek porozmawiamy
Giermekdodano 7 dni temu
Starość się Panu Bogu udała. Po prostu zaplanował ją na 30 rok życia. To ludzie z tą swoją higieną i medycyną wydłużali życie
-16
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Mam 33 lata i oto dzisiaj dowiedziałem się, skąd się bierze miód.

Zabijcie mnie. Naprawdę byłem pewien, że... czytaj dalej
0 dni temu
Tak jak w tytule, mój chłopak zmusił mnie do pierwszego razu. Mówiłam mu, że mam dopiero 17 lat i nie czuję się... czytaj dalej