reklamy ukryte
reklamy ukryte
328 dni temu
Jestem wolontariuszką w fundacji, która zajmuje się pomaganiem seniorom znajdującym się w ośrodkach pomocy, czyli takich, którzy albo nie mają rodziny, albo rodzina nie chcę się nimi opiekować na stare lata. To, co widzę każdego dnia, przyprawia mnie o ucisk w dołku.

Dziadki i babcie są tak spragnieni kontaktu, chcą choćby tego, żeby ktoś z nimi rozwiązał krzyżówkę, pogłaskał po dłoni, uczesał im włosy. Babcia Gienia (tak każe mi do siebie mówić) co rusz prosi mnie o to, żebym zrobiła jej warkocz, bo nie da rady już trzymać rąk w górze, a taką siebie lubi najbardziej. Najsmutniejszy widok jest wtedy, kiedy samotny, schorowany, opuszczony i porzucony człowiek samotnie je zupę i ponuro spogląda w telewizor nadający głupoty.

Starość się panu Bogu nie udała.
61 1

pozostało 1000 znaków
Latina777dodano 328 dni temu
Zdradzę Ci sekret. Bo Pana Boga niestety wcale nie ma :/
Istredddodano 326 dni temu
"kto ci na starosc szklanke wody poda jak nie bedziesz miec dzieci" serio tylko debil moze taki argument dawac.
Axel45dodano 327 dni temu
masz do mnie numer 511 314 759 zadzwoń do mnie Olek porozmawiamy
Giermekdodano 328 dni temu
Starość się Panu Bogu udała. Po prostu zaplanował ją na 30 rok życia. To ludzie z tą swoją higieną i medycyną wydłużali życie
-17
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni