reklamy ukryte
reklamy ukryte
Chciałabym z całego serca podziękować dziewczynie, która po 4 latach związku odbiła mi faceta.
Jeśli to czytasz to wiedz, że twój oto idealny mężczyzna sam ze mną nie zerwał. To ja wyrzuciłam go od siebie po znalezieniu waszych wiadomości w jego telefonie. A on bronił się że jesteś tylko ,,koleżanką z pracy".

Twój ,,Misiek" w dzień, kiedy to się stało, pojechał bezpośrednio do ciebie. Wiem też, że na waszą pierwsza noc (nie mówiąc już o tym, że niecałe dwa tygodnie po naszym zerwaniu) zabrał cię do hotelu w miejscu, gdzie się poznaliśmy. Oraz w ten sam dzień pisał do mnie, że wciąż mnie kocha.
Ale dziękuję ci za wtrynienie swojej dupy w nasz związek. Sama nie miałam odwagi z nim zerwać, tkwiłam w toksycznym związku, ślepo w nim zakochana. Ignorowalam jego numery jak np. znikanie na kilka dni ,,bo kolega miał ćpanie".
A teraz śpię sobie spokojnie, wiedząc, że nikt mnie nie okłamuje, nie zdradza.
Siedzę i czekam, aż tobie również zacznie wywijać akcje. Troszkę ci współczuję, ale z drugiej strony, co ci strzeliło do głowy żeby wiązać się z kimś, kto zakończył wieloletni związek w ten sam dzień?

Obydwoje zniszczyliście mi życie, ale wiem, że stanę na nogi silniejsza i pewniejsza siebie. A ty uważaj, bo karma wraca. Powodzenia w byciu jego nianią. Pozdrawiam.
38 4

pozostało 1000 znaków
kieratpandodano 135 dni temu
to w koncu
1 odpowiedź
likemedodano 136 dni temu
Ale przepraszam bardzo. Ja jeszcze z nikim nie byłam! Nawet sie nie całowałam. Oj nie ładnie. (DyStAnS jKbC)

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni