reklamy ukryte
reklamy ukryte
Opowiem wam historię jak z filmu, chociaż w sumie jest film powiązany z historią, która mi się zdarzyła dawno temu...

Mieszkam w małej miejscowości daleko od dużych miast. Moja mama będąc ciąży ze mną wybrała lekarza, który nie mówił, jaką płeć ma dziecko. Czekali do porodu na tą informację. Tata był przy porodzie i tylko dzięki niemu jestem w odpowiedniej rodzinie. Mama urodziła syna, jednak pielęgniarki dały jej dziewczynę i dopiero po zmianie pieluchy okazało się, że pielęgniarki dały złe dziecko moim rodzicom.

Długo się kłócili, mamie nie chciały uwierzyć, dopiero jak tata wkroczył do akcji udało się, w końcu oddali mnie moim rodzicom. Pomyłka była spowodowana tym, że spadła mi opaska z rączki! Tak, mógłbym być teraz w innej rodzinie, a co, jakby podmienili mnie z innych chłopcem?

Sądzę, że mój przypadek nie jest jedyny. Wszystkie przyszłe mamy i świeże mamy - sprawdźcie, czy to dziecko, co wam dadzą w szpitalu jest wasze!
33 2

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 269 dni temu
Teraz ta sprawa by szybko wyszła na jaw bo przy najmniejszej wątpliwości robi się badanie genetyczne. Ale w czasie PRLu gdzie bałagan był powszechny i pijaństwo w pracy kilka takich przypadkow się zdarzyło. Nawet rozdzie... rozwiń komentarz
Nanabelldodano 266 dni temu
Teraz w szpitalach dają dwie opaski na rączkę i nóżkę, po porodzie dziecko zostaje z matką, przez ok 2 godziny i dopiero wioząc ją na salę zabierają je na pół godziny, po czym oddają. Matka już ma czas zoba... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni