reklamy ukryte
reklamy ukryte
Ostatnio się dowiedziałam, że mój chłopak ma żonę od 12 lat i 4 dzieci.
Pytacie, jak się o tym dowiedziałam?
A no tak...

Byłam z nim 3 miesiące, za każdym razem wykręcał się, żebym do niego nie przyjechała. Zapraszał, a później zawsze coś wymyślił, że jednak mu coś wypadło. No i w sobotę zrobił dokładnie to samo, pokłóciliśmy się i nie gadaliśmy ze sobą do niedzieli. Z racji tego, że w niedzielę nie miałam prądu i ogólnie mi się nudziło, postanowiłam znaleźć jego dom na Google maps ( na szczęście miałam dwa zdjęcia jego domu, wiedziałam, co to za miejscowość i że mieszka niedaleko kapliczki) i udało się, znalazłam jego dom w 5 minut.

Wsiadłam w samochód i pojechałam, a tam przywitał mnie on, żona i jego 4 dzieci, z czego najstarsze ma 12 lat, a najmłodsze rok...
Wsiadł do mojego samochodu przerażony, bez butów i odjechaliśmy. Próbował nadal kłamać, ale w końcu jak go przycisnęłam - do wszystkiego się przyznał. W trakcie naszej przejażdżki i rozmowy dostał chyba z 20 telefonów... Nie powiedziałam nic jego żonie, bo nie jestem suką. Poza tym patrząc na nią to bym mu tylko przysługę zrobiła, niech się teraz z nią i wyrzutami sumienia męczy.

Pozdrawiam Michałku, nagrałam naszą 40-minutową rozmowę gdzie przyznajesz, że ją ze mną zdradzałeś, masz ją za tępaka i że od dawna ci się nie podoba :)
38 0

pozostało 1000 znaków
BigFightdodano 133 dni temu
GRatulacje...kolejna 20 latka, która postanowiła, że fajnie będzie mieć 40 letniego "chłopaka" bo przecież teraz to modne,żeby mieć starszego "partnera" xD
1 odpowiedź
c20226dodano 137 dni temu
To musi mieć duże ciśnienie w jądrach. Lepiej sie upewnij czy już nie jesteś w ciąży.
1 odpowiedź
gomezAddamsdodano 134 dni temu
Mocne !
Wredna123dodano 104 dni temu
Wysłałabym nagranie tej babie przez fejsa, niech nie żyje dłużej w tej iluzji...po co,też została zraniona. A on cóż, napewno cię zapamięta :)
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni