reklamy ukryte
reklamy ukryte
To smutne, kiedy pierwszy raz się jest w nowej szkole, bez znajomych, bez innych bliskich osób, albo w byle jakim miejscu, gdzie młodzież przebywa, to zawsze znajdzie się taka blachara, która ocenia kogoś po wyglądzie i umiejętnościach.
Nie myślcie, że piszę to o sobie, bo mam przyjaciół. Chodzi mi konkretnie o to, że większość takich typowych blachar ocenia innych po wyglądzie i umiejętnościach - najczęściej na lekcji WF.
I zazwyczaj te blachary muszą wyróżniać się tym, że ubierają się i malują jak totalne ździry, palą, piją i mają tak wyjebane na wszystko, bo wiedzą, że inni im nie podskoczą, bo się boją.

Dlaczego one takie są? Mają swoje życie? Okej. Malują się i wyglądają jak wyglądają? okej. Atencjują się? No spoko, ale jeśli znajdzie się taka osoba, która pokaże, że ma na nie wywalone, oj, to już się robi źle. Blachary się denerwują, że ktoś ma ich w dupie i zaczynają tej osobie dokuczać. Tylko po co? Bo co nie interesujemy się ich życiem i tym co robią, z kim, gdzie i po co?

Jeżeli was jakaś blachara obraża, albo rozpuszcza nieprawdziwe ploty, to najlepiej się tym nie przejmować. W końcu to wy macie większe IQ niż te puste laski, które was gnoją. Trzeba być silnym i pokazać że jest się twardym. To najważniejsze.
31 6

pozostało 1000 znaków
likemedodano 137 dni temu
u mnie połowa dziewczyn jest taka. i uważają mnie za dziwną bo nie noszę markowych ubrań i makijażu. A ja mam po prostu swón styl
1 odpowiedź
xsELENATORSESxsdodano 136 dni temu
Dobrze gadasz dzięki za te słowa. Właśnie poszłam do liceum i już w pierwszym dniu zaczęli mnie obgadywac.
Wymiotacdodano 135 dni temu
Trzeba mieć silną psychikę i tyle
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni