reklamy ukryte
reklamy ukryte
Potrzebuję porady. Byłam z chłopakiem 2,5 roku, byliśmy szczęśliwymi, do czasu, gdy go przyłapałam w lesie na zdradzie z kobietą. Nie jesteśmy od roku razem, ale gdy go ostatnio widziałam, wszystkie stare wspomnienia wróciły, te dobre i złe dni, widziałam jak też na mnie patrzy.

Tego samego dnia wieczorem zadzwonił i chciał się spotkać, pogadać, zgodziłam się. Rozmowa nabrała nieco inny kierunek, on zaczął mi płakać, że mnie kocha, odkąd mnie nie widzi nie ma dnia, żeby nie myślał. Że żałuje tego, co zrobił i prosi mnie o to, abym mu wybaczyła. Dodam, że to był mój pierwszy chłopak, z którym uprawiałam seks i nie ukrywam, kochałam go do szaleństwa ale teraz nie wiem, co mam zrobić Wybaczyć mu? Czy może nie?

Wprawdzie mam innego chłopaka, ale chyba go nie kocham, od momentu gdy zobaczyłam byłego nie mogę przestać o nim myśleć i już szaleję, bo nie wiem co mam robić. Dodam to, że ta kobieta z która mnie zdradził mój były jest to... moja mama, co boli jeszcze mocniej. Może i pomyślicie, że jestem jakaś nienormalna, ale ja chyba go nadal kocham, ktoś pomoże coś doradzić?

Czy wrócić do byłego, czy zostać z obecnym chłopakiem? Do którego raczej nie czuję aż tak mocnej chemii (dodam ze mam 21 lat).
15 6

pozostało 1000 znaków
mrrrr4dodano 137 dni temu
Jezuuu jak wlasna matka mogl Ci cos takiego zrobic. A co do chlopaka to niestety świadomość, ze moj chlopk ma kontakt caly czas z laska, z ktora mnie zdradził sprawilaby ze bym oszalala
2 odpowiedzi
mrrrr4dodano 137 dni temu
Ja przez 3 lata wybaczalam mojemu bylemu każda głupotę co zrobil, kazde zranienie i teraz mysli, ze moze wszytsko robic, bo tak mu wybaczę. Nie popelniaj tego samego błędu
1 odpowiedź
GorszySortdodano 134 dni temu
Kobieto! Zraniły Cię w potworny sposób dwie najbliższe Ci osoby, a Ty się zastanawiasz czy dać szansę? To się nie uda. Ja sobie nawet czegoś takiego nie wyobrażam. Chłopak chłopakiem, ale że matka coś takiego Ci z... rozwiń komentarz
Nanabelldodano 135 dni temu
Znajdź jeszcze innego do którego coś poczujesz. A ten co zdradził zdradzi znów.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ciapciakdodano 132 dni temu
Zerwij z matką, bo zerwaliscie przez nią.. A chłopaka wyrzuć z pamięci..
Kabum234dodano 138 dni temu
Nie wiem co powinnasz zrobić.
1 odpowiedź
Little_Ponnydodano 138 dni temu
Kieruj się głosem serca i tyle.
1 odpowiedź
Microhdodano 135 dni temu
Wróć, nie rób krzywdy obecnemu chłopakowi.
LozaSzydercowdodano 137 dni temu
Trzeba uważać, teraz może czyhać na ojca.
c20226dodano 137 dni temu
W lesie?! Przecież w każdej chwili jakiś zbieracz może podejść i nagrać i do tego jeszcze kolek ze świerka nawchodzi gdzie nie trzeba.
gadzina09876dodano 138 dni temu
Daj mu jeszcze jedną szanse, moim zdaniem kazdy na nią zasluguje
-11
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni