reklamy ukryte
reklamy ukryte
Moja mała, kochana siostra popełniła niedawno samobójstwo. Dopiero teraz jestem w stanie o tym pisać, chociaż wiadomo, że nie dojdę do siebie prawdopodobnie nigdy. Zuzia miała w szkole przerąbane z powodu tego, że była pulchna, głośna i lubiła zwracać na siebie uwagę. Tak, nie była cichą dziewczynką, której nikt nie zna i która ma syndrom ofiary. Wręcz przeciwnie, była głośna, czasem niemiła, ale wszystko dlatego, żeby nie dać do siebie dostępu i nie pozwolić się gnębić ze względu na wygląd.

Koledzy z klasy założyli fanpage na Facebooku, na którym zaczęli ją wyśmiewać. Doszło do tego, że mnóstwo ludzi z naszego miasta, nawet spoza szkoły, widziało ten prześmiewczy profil, widzieli, jak moja mała siostra jest gnojona, wyśmiewana. Nie powiedziała o tym rodzicom, ja sam dowiedziałem się o tym, kiedy było za późno.

Podcięła sobie żyły nad zalewem, nikt nie mógł jej uratować. Znaleźli ją wędkarze. Zostawiła list pożegnalny, w którym prostymi słowami napisała, że nie wytrzymała takiego hejtu. Pomyślcie, co robicie, kiedy atakujecie kogoś i go wyśmiewacie, niezależnie jak bardzo go nie lubicie. Hejterzy zniszczyli życie moje, mojej siostry i mojej całej rodziny.
52 3

pozostało 1000 znaków
karlitoskadodano 137 dni temu
Bardzo mi przykro z tego powodu. Myślę, że najlepiej jak znajdziecie w sobie siłę i pozwiecie hejterów do sądu o znęcanie się. Takie sytuacje powinny kończyć się dla hejterów karą wiezienia lub duża grzywną... rozwiń komentarz
xsELENATORSESxsdodano 136 dni temu
Współczuję Ci. Sama miałam próbę samobójczą, o której wszyscy się dowiedzieli. Myślisz pewnie że przestali? Co ty. Wyzywali jeszcze bardziej tym razem nie tylko od dzieciarni i brzydali ale te... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Majaania123dodano 133 dni temu
jak zaczepiala to co sie dziwisz ze sie zabila. piszcie pewnie salej zpe o osobach jej dokuczajacych IQ1
dziadekmrózdodano 135 dni temu
Ok
reklamy ukryte
reklamy ukryte
jajajdodano 135 dni temu
Jeden słaby i niepotrzebny człowiek mniej
1 odpowiedź
DeivDevildodano 135 dni temu
A kogo to interesuje.
doreqdodano 136 dni temu
Raczej fake ponieważ na 90% poszło by do mediów
-11
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni