reklamy ukryte
reklamy ukryte
135 dni temu
Cóż, mój dziadek ma 76 lat i ma nowotwór. Ma spore problemy z pęcherzem, a niedawno wyskoczył mu guz na uchu, którego nie usunięto dokładnie i niestety, trzeba było robić kolejne operacje, po których on bardzo cierpi. Moja mama zamartwia się, jest przemęczona i płacze po nocach. Razem z rodzeństwem i tatą wspieramy mamę i pomagamy, lecz nie wiem, czy tak dłużej wytrzymam.

W tym roku straciłam już dziadka, lecz nie znałam go dobrze, gdyż był od wielu lat przykuty do łóżka. Jutro drugi dziadek ma kolejny zabieg, tym razem na pęcherz. Modlę się za niego.

Bardzo proszę wszystkich, nieważne jakiej wiary, o modlitwę za mojego dziadka, którego bardzo kocham. Pomóżcie mi przetrwać ten koszmar.
48 2

pozostało 1000 znaków
Tomsonndodano 155 dni temu
Oczywiście że się pomodlę, dużo zdrowia i siły
1 odpowiedź
gaabi_1906dodano 135 dni temu
Ja rowniez sie nie pomodle, bo nie wierze w Boga, ale mam nadzieje ze Twoj dziadek nie bedzie cierpial. Mimo wszystko powinnas sie nastawic ze to sie niedlugo stanie i dziadek odejdzie bo dozyl wspanialego wieku
konto usuniętedodano 136 dni temu
Pomodlę się. Przykro mi.
Leenikadodano 134 dni temu
Trzymam kciuki, bądź w dobrej wierze. Życzę dziadkowi powrotu do zdrowia
reklamy ukryte
reklamy ukryte
mzakrasdodano 137 dni temu
nie pomodle sie bo jestem zadnej wiary ale mogr poradzic żebyś zaczęła sie godzić z tym ze ludzie umierają tym bardziej starzy oby dziadek nie cierpiał tego życzę
1 odpowiedź
Assassin1459dodano 134 dni temu
Jestem ateistą więc nie za bardzo z modlitwą ale życzyć szczęścia jak najbardziej mogę
olek13dodano 134 dni temu
Modlitwa tu gówno da wszystko zależy od lekarzy
Nanabelldodano 134 dni temu
Modlitwa nic nie da

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni