reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam 16 lat. Ostatnio wracając od przyjaciółki zostalam zgwałcona. Nie powiedzialam o tym nikomu. Był to mój pierwszy i jedyny raz.

Przedwczoraj okazało się, że jestem w ciąży. Tak, z gwałcicielem. Boje się i tym powiedzieć, nie tyle co mamie, a mojemu ojczymowi. On nie uznaje czegoś takiego jak gwałt. Uważa, że to dziewczyny niepotrzebnie prowokują i naprawdę tego chcą, albo że po prostu są k*wami i się puściły i nie chcą się do tego przyznać. Błagam, pomóżcie mi.

Co ja mam robić? A nie chcę usuwać dziecka, bo już je pokochałam, mimo że powstało w taki sposób. Pomóżcie!
50 12

pozostało 1000 znaków
catwoman244dodano 293 dni temu
Musisz powiedzieć mamie i tak to się wyda prędzej czy później, brzuch będzie coraz większy. W szkole też nauczyciele będą musieli o tym wiedzieć. A na policję też powinnaś to zgłosić razem z mamą, nie podarować t... rozwiń komentarz
KonusBGCdodano 287 dni temu
Twój ojczym jest jebanym idiotą
BigFightdodano 287 dni temu
Po pierwsze:ofiara gwałtu po przeżytej traumie nie pisze na wyznajemy.pl.Po drugie psychika ofiary gwałtu jest w strzępach tak ,że nie tyle brzydzi się osoba gwałciciela co sobą.Po trzecie:ofiara gwałtu nie jest przez ja... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
mystery_anonymousdodano 293 dni temu
*policja*
reklamy ukryte
reklamy ukryte
BigFightdodano 287 dni temu
Ps zabawnie to brzmi o gwałcie „to był mój pierwszy i jedyny raz”...a co?Planowałaś kolejne „gwałty” przeżyć z kolegą ???
1 odpowiedź
konto usuniętedodano 287 dni temu
Szanuję Cię za to, że nie chcesz usuwać. Takie coś powinnaś zgłosić na policiję. Poza tym, czemu nie powiesz mamie? I tak to się kiedyś wyda.
Antanolidodano 287 dni temu
Wczoraj wracałem z miasta o godzinie 1 w nocy. Bardzo dużo młodych dziewczyn, w tym niepełnoletnich, chodziło w bardzo krótkich spodenkach, dużym dekoltem. Wiem też, że bardzo dużo osób idąc do klubu chce p... rozwiń komentarz
tepydzioddodano 286 dni temu
Typowy katil ;-;
joshuadodano 286 dni temu
Jak się trochę zakręcisz, to i na ojczyma znajdzie się paragraf.
Art. 240 KK w nawiązaniu do art. 200 KK.
W sumie do 3 lat pozbawienia wolności.
MamToGdzies123dodano 283 dni temu
Powiedz mamie, pójdź na policję, ofiary gwałtownie które zaszły w ciąże mogą zrobić aborcje. I nie wierze ze pokochałaś dziecko kogoś kto zrobił coś tak okropnego. Prędzej bym skoczyła z mostu.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni