reklamy ukryte
reklamy ukryte
2 lata temu po 10 godzinach ciężkiego porodu wydałam z siebie na świat swoje pierwsze dziecko. Mąż mi towarzyszył. Niech wie, że to nie jest lekka robota.

Gdy przyjechał po nas do szpitala, nie kupił mi nawet kwiatka. W ogóle mi nie podziękował za ten trud. Było mi przykro, tym bardziej, że każda z koleżanek zawsze wracała po porodzie do domu z bukietem kwiatów. Miły gest. Pomyślałam, może następnym razem...

5 miesięcy temu urodziłam naturalnie drugie dziecko.
Mój mąż jest totalnym hipokrytą, Powiedział tylko, że powinnam się cieszyć, bo trwało to o wiele krócej niż pierwszy poród.
Nadal bez kwiatów.
Nadal zero wdzięczności za zdrowe dzieci.

Mój mąż nie jest w ogóle romantyczny...
35 52

pozostało 1000 znaków
Nie8888dodano 297 dni temu
Moj ojciec wgl nie jest romantykiem a gdy ja sie urodzilam (albo moja siostra czy brat) mama dostawala zawsze kwiaty i złote kolczyki albo naszyjnik
c20226dodano 297 dni temu
To przy trzecim porodzie jak na chwilę przyśnie ze zmęczenia to go obudźcie z położną i powiedzcie że są trojaczki.
1 odpowiedź
Wymiotacdodano 282 dni temu
Mógłby ktoś wyjaśnić gdzie jest hipokryzja męża?
1 odpowiedź
Koparkadodano 281 dni temu
Ale za co masz być doceniona za całkowicie normalną rzecz dla kobiety jaką jest poród. Miliony kobiet codziennie rodzą nie jesteś jakimś pępkiem świata, Skłodowską-Curie. Jak urodziło się zdrowe to może też doceń ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
olganna69dodano 280 dni temu
Bo wam facetom się wydaje ze to nic takiego wypchać z siebie 4,8kg dziecko :) Czasami rozcinanie krocza ,czasami przekręcanie dziecka które jest nóżkami do dołu rodzenie bliźniaków chcesz wiedzieć wi... rozwiń komentarz
KrakowskiSzaraczekkdodano 283 dni temu
Kolejna jebnięta, której się wydaje, że zrobiła coś niezwykłego. Sukces zyciowy.
1 odpowiedź
kieratpandodano 297 dni temu
Ciesz się że urodziłaś zdrowe dziecko to jest nagroda za wysilek a nie jakieś tam kwiaty czy błyskotki. I nie mierz swojego faceta miarą mężów koleżanek, koloryzowanie to wielki dar kobiet.
2 odpowiedzi
abazurdodano 282 dni temu
taaa, poród jest baaardzo romantyczny
GardzeWszystkimdodano 280 dni temu
No to rzeczywiście wielki życiowy sukces
Ofc_Gabidodano 280 dni temu
On nie ma wogule szacunku do kobiet! Myśli że poród nie boli, bo nigdy nie rodził dziecka! Według mnie powinnien cię nosić na rękach za ten ból przy porodach!
calandrinododano 279 dni temu
Weź kretynie skasuj konto albo się kurwa nie udzielaj bo nie przypiminam sobie żebyś kiedykolwiek coś sensownego napisał.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni