reklamy ukryte
reklamy ukryte
Pracuję w sklepie, często spotykam się z dziwnymi klientami, ale dziś sytuacja bardzo mnie przeraziła. Sklep mamy otwarty do godziny 16, dzień jak co dzień, wybija moja godzina końca pracy.
Biorę klucze i idę zamykać drzwi, nagle wchodzi klient z telefonem w ręku, mówię mu , że niestety, ale juz zamknięte On z wielkim oburzeniem, że jak zamknięte, że na jego telefonie jest dopiero 15;55.
Poinformowałam klienta, że na komputerze mam godzinę 16 i juz nieczynne.
No i się zaczęło...

Że mam go obsłużyć, ze on chce makrelę, co on na śniadanie jutro zje, znów ponawiam i mówię, ze dziś juz nieczynne, w nim aż się zagotowało. "Proszę mi podać numer do kierownika, nie wyjdę stąd, dopóki go nie dostanę", po rozmowie brnącej do niczego, prosiłam go, by opuścił sklep bo będę zmuszona wezwać policję, wtedy zostałam zwyzywana: Ty gruba świnio, Ty kuxxo, zobaczyć jutro Cię wypiexxolą z pracy, co kuxxa, pracować Ci się nie chce, masz obowiązek pracować do 16."

Byłam bardzo zaskoczona zachowaniem tego mężczyzny, bałam się go.
Gdy poprosiłam przechodnia o pomoc, to on stwierdził, ze mi nie pomoże. Przy nim też się nie hamował i dalej leciały wyzwiska w moją stronę. W końcu po długim czasie wyszedł z sklepu i zagroził, że zaraz dostanę w twarz...

Klienci - ogarnijcie się!!!
87 7

pozostało 1000 znaków
mzakrasdodano 177 dni temu
gdybym ja byl tym przechodniem to napewno bym pomógł smutne jest to jacy ludzie sa obojętni na czyjąś krzywdę
Szczera96prawdadodano 174 dni temu
Też pracowałam kiedys w salonie prasowym w centrum handlowym, taki po prostu wiekszy kiosk, więc były tez fajki, bilety tramwajowe itp. Byly tam szklane drzwi, sklep czynny do 22. Punkt 22 zamykane od srodka, ja musialam... rozwiń komentarz
Antanolidodano 178 dni temu
Na takie przypadki warto nosić pieprz gazowy. Poza tym z takimi klientami nie warto prowadzić dysputy, dialog najlepiej skończyć tak:
A - Markelę, raz
B - Już nieczynne
A - Jeszcze nie ma 16, masz pracować do... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
LoveNaturedodano 170 dni temu
osobiście pracuję w sklepie i my odgórnie nie możemy wyprosić klienta który wejdzie przed zamknięciem nawet jeżeli nic nie kupuje tylko ogląda. Nie raz było tak że zakluczalysmy sklep 15 min później ... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Patoldodano 175 dni temu
A byli tom smoki?wawelski
1 odpowiedź
Istredddodano 174 dni temu
sprzedawca to nie smiec, tylko gorzej xd
-12
c20226dodano 179 dni temu
Może to był ksiądz w cywilnym ubraniu.
-23
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni