reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem z chłopakiem od dwóch lat i niestety, od jakiegoś pół roku poczuł się zbyt swobodnie. Zamieszkaliśmy ze sobą, byłam w nim naprawdę zakochana, a to, co do niego teraz czuję, to mieszanka obrzydzenia i pogardy.

Zaczął wchodzić do łazienki, kiedy się kąpię i oddawać obleśne stolce. Jego kupa bardzo śmierdzi, prukanie jest nie do wytrzymania, a robi to też w łóżku i się głupio śmieje. Potem dłubie w palcach u stóp, strzela kulkami z brudków, a następnie penetruje nos w poszukiwaniu glutów, które zjada.

Tak można opisać moje życie z nim. Ja wiem, że pary w długich związkach trochę sobie odpuszczają, nie krępują się robić różnych rzeczy przy sobie, ale ja mam wrażenie, że on jest skrajnie obleśny, dosłownie nie dam rady na to wszystko patrzeć. Nie wiem, czy on przesadza, czy to ja jestem jakaś zbyt delikatna? Dziewczyny, wasi faceci też się zmienili w takich oblechów po zamieszkaniu razem??
47 6

pozostało 1000 znaków
zlotesercedodano 130 dni temu
Spoko puszczać baki normalna sprawa. Ale zjadać gile z nosa to już jest wyższy lewel. Pogadaj z nim
1 odpowiedź
wszystkojednododano 130 dni temu
A ty nie puszczasz bąkow? Kazdy to robi, ciezko za kazdym razem wyjsc do kibla. Ja zamiast sie brzydzic oceniam bąka w skali od 1 do 10 i razem sie z tego smiejemy. I uwaga... ja tez prukam przy chlopaku i.... on sie cie... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
Latina777dodano 130 dni temu
Bekanie czy pierdzenie to ludzka rzecz. Co do zjadania glutów to lekka przesada. Ja tam z moim chłopakiem się nie krępuje. Któreś beknie albo pierdnie to ewentualnie zostanie zapuszczony jakiś żart i po spr... rozwiń komentarz
zlotesercedodano 130 dni temu
Nie wiem moi znajomi czy też mój facet nie zjada bab z nosa no to jest wręcz obrzydliwe
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Hefajstosdodano 124 dni temu
Trzymaj go...na knura ma być 300zł
c20226dodano 129 dni temu
Najwazniejsze żeby nie zrobił kupy w łóżko. A jak się kąpiesz to się zamykaj chyba że masz zaburzenia błędnika i boisz się utoniecia.
kieratpandodano 125 dni temu
wyznanie robota co bąków nie puszcza któremu sie nie odbija który po całym dniu spedzonym w upale wieczorem szczyci się lawendowym i świeżym zapachem bielizny. Człowiek śmierdzi jak każde zwierzę tyl... rozwiń komentarz
Wredna123dodano 130 dni temu
O fuj co za typ.Brakuje jeszcze aby strzelał serkiem z napletka po całym dniu :D Może lepiej nie podsuwam pomysłu,bo faktycznie tak zrobi. Masakra, niektórzy faceci to faktycznie świnie.
1 odpowiedź
Osmakuzdodano 130 dni temu
Tak, chociaż mój przy Twoim to nic.
Zerwałam
thegustatordodano 122 dni temu
Nie krępuje się czyli czuje się przy tobie swobodnie, gorzej z Tobą
Istredddodano 125 dni temu
jests ostro powalona, lecz sie
1 odpowiedź
OszalecIdziedodano 120 dni temu
Nasraj mu na leb . i powiedz ze to normalne !
bialy1973dodano 120 dni temu
Dam Ci do myślenia. Skoro teraz tak sie zachowuję to jak będzie za parę, pare naście lat?.... Resztę dopowiedz sobie sama....

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni