reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zawsze wierzyłam w karmę, przeznaczenie i tym podobne. Byłam w związku z chłopakiem, którego bardzo kochałam, który z resztą kochał mnie, ale przeszkadzało mi w nim to ze jest całkiem inny ode mnie, niby przeciwieństwa się przyciągają ,ale to nie znaczy, że ze sobą wytrwają.

Była między nami bardzo silna więź i uczucie, które nie pozwalało nam się rozstać, mimo że często się nie dogadywaliśmy. Pewnego dnia po tym jak się pokłóciliśmy, poszłam na imprezę urodzinową kolegi, bez niego oczywiście, no i byłam tak pijana, że się z nim pocałowałam, no ale nie uznawałam tego za zdradę, bo tak jakby mieliśmy przerwę. Jakieś 2 miesiące później, chłopak, którego miałam za kogoś, kto mnie bardzo kochał i ostatnią rzeczą w jaką bym uwierzyła to to, że mnie by zdradził, okazało się ze pocałował się z dziewczyną, z którą jest do dzisiaj.

Zdradził mnie z nią i to mnie bardzo bolało, wybaczyłam mu dawno, ale wciąż nie przestałam się zastanawiać dlaczego mi to zrobił... dopiero po dłuższym czasie uświadomiłam sobie, że dostałam to, na co zasłużyłam, mimo że dałam wtedy „niewinnego” buziaka tamtemu koledze po pijaku, no ale jednak karma to karma...
2 62

pozostało 1000 znaków
Hefajstosdodano 23 dni temu
Kolejna historia z cyklu "poszłam na impreze i byłam pijana" :-)
1 odpowiedź
VorriorUnknowdodano 27 dni temu
Karma/przypadek jak zwał tak zwał - nie istnieje. To co ludzie nazywają właśnie takimi określeniami to logiczna wynikowa tak duzej ilości czynników, że nie jesteśmy ich w stanie wziąść pod uwagę ;)
1 odpowiedź
Nierealnydodano 23 dni temu
Nie ma czegos takiego jak przerwa w zwiazku, albo sie w nim jest albo nie koniec kropka.
tuptupekdodano 23 dni temu
Co to w ogóle za stwierdzenie "mieliśmy przerwę"? Przerwa by była nie po kłótni, ale po oficjalnym rozstaniu a po jakimś czasie ponownym zejściu się.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Terra2dodano 21 dni temu
Oczywiście. Pocałowałam się z kolegą - nie ma problemu, moj chłopak pocałował inna dziewczynę - ZDRADA! Piękny przykład hipokryzji.
Leenikadodano 23 dni temu
Ile Ty lat masz ?
niedoceniony33dodano 21 dni temu
powinniscie ograniczyc ta strone dla 13latek
mann22133dodano 18 dni temu
szmata

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Jak pewnie większość ludzi wie, od kilku tygodni płonie Amazonia - Zielone Płuca Ziemi. Lasy Amazonii produkują... czytaj dalej
dziś
2 lata temu po 10 godzinach ciężkiego porodu wydałam z siebie na świat swoje pierwsze dziecko. Mąż mi... czytaj dalej
0 dni temu
Mój ojciec wyznał koledze, że nie chciałby, aby jego córka została prawniczką.
Na pytanie dlaczego, odparł: "Bo... czytaj dalej
dziś
Co myślicie o takiej pracy, jak umawianie się z facetami, którzy by za to płacili? tak, chodzi mi o sponsoring.... czytaj dalej