reklamy ukryte
reklamy ukryte
Czytając wyznania innych anonimowych czasami łapałam się za głowę, zastanawiając się, jak te osoby jeszcze żyją w tym świecie. Otóż chodzi o coraz bardziej rozpowszechniony ostatnio temat. Temat "LGBT". Chciałam tylko zapytać.... kto z orientacji zrobił organizację?

Ja rozumiem, że każdy lubi przedstawiać swoje prawa, np jest partia jakaś tam, jest organizacja jakaś tam i każdy walczy o swoje. Ale ja nie popieram LGBT. Rzeczy jak marsze są potrzebne, jeżeli są dobrze prowadzone i właściwie przekazane informacje dla innych osób. Mieszanie w to, lub besztanie poglądów innych robi wariatów z osób "LGBT", które się nie utożsamiają z młotkami krzyczącymi: "Ej! Jestem gejem, jestem lepszy, bo jestem w mniejszości!", błagam... Robią z normalnych osób homoseksualnych takich samych fanatyków, że czasem strach. Nie trzeba się z tym obnosić jak z niewiadomo czym.

Punkt dwa. Moda na tęczowe torebki. Proszę was. Osobiście lubię kolorowe elementy, ale przez to, że widzę codziennie przynajmniej 100 osób z tęczą, mam ochotę strzelić im w łeb. Nie każdy nadal wie, czym jest cokolwiek innego niż bycie hetero i czy w ogóle to popiera, a nosi takie elementy. To akurat moja sugestia.

Mówienie, że osoby homo to pedofile i uczą o masturbacji... Większej głupoty nie słyszałam.. Widzieliście że Maria Skłodowska-Curie była biseksualna? A jednak uczucie o jej osiągnięciach w nauce i nie robicie z niej potwora. Kto ostatnio widział Kler itp? I kto jest gorszym pedofilem? Nie ma tyle nawet jeżeli już dowodów na to, że osoby homoseksualne to pedofile, co na przedstawicieli kościoła. Nie mówicie o czymś, czego nie rozumiecie.

Podsumowanie? LGBT to organizacja, która robi z siebie widowisko niszcząc reputację komuś, kto żyje jak każdy inny. Bawienie się w modę na tęczę też nie jest cool, bo znowu nikt niczym się nie wyróżnia. I na koniec, robienie wideł z igły jeżeli chodzi o "zboczenie" osób homo, bi itp. też nie robi z nich gorszych, niż z osób hetero.

Mówię to ja, homoseksualna dziewczyna...
82 24

pozostało 1000 znaków
Latina777dodano 130 dni temu
Kurrrrrr ile jeszcze czasu będzie wałkowany ten temat? Czy już nie ma na świecie nic innego niż to całe lgbt? To już jest nie dość że nudne to zaczyna być irytujące -,-
1 odpowiedź
jeonxdodano 131 dni temu
Popieram Cię! Też jestem homo, mam dziewczynę, ale nie rozumiem kompletnie tego co organizacja LGBT odwala. W życiu nie wzięłabym udziału w tych cyrkach, dlatego w ogóle się nie identyfikuję z tym, a i z tego też ... rozwiń komentarz
tuptupekdodano 127 dni temu
Przepraszam, że dałam ci minusa, ręką mi się omsknęła. Zgadzam się z tobą w każdym punkcie. Co do tych toreb to osobiście mi nie przeszkadzają, ale uważam, że powinno zapoznać się z tematem, zanim takową zacznie się nosi... rozwiń komentarz
konto usuniętedodano 124 dni temu
Ja jestem raczej normalną homoseksualną dziewczyna. Nie chodzę na parady równości. Nie rozpowiadam innym, o tym że jestem homo. Nie wymuszam od tolerancji względem siebie i mojego związku. Ale temat LGBT to w dzis... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Arguablydodano 127 dni temu
Kruci, zagalopowałem się i dałem szczałkę w dół, proszę o wybaczenie
apokalipsdodano 127 dni temu
szacunek . Cała prawda
Anty LGBT
4843380udodano 127 dni temu
Maria Curie nie była homo
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni