reklamy ukryte
reklamy ukryte
Długo się zbierałam żeby to napisać, ale cholera muszę się gdzieś wygadać.

Mój były zdradził mnie z moją dawną koleżanką. Dla mnie cios ogromny. Dziewczyna szczupła, młodsza ode mnie. Nigdy nie spodziewałam się, że coś takiego się stanie. Kochałam go i to bardzo. Rozstaliśmy się z początkiem lipca. On bardzo chciał się wyprowadzić, wynajmowaliśmy mieszkanie za duża kasę, co było dla nas uciążliwe.

Zgodziłam się, kolega odstąpił nam mieszkanie.. Wszystko pięknie ładnie. Kiedy nagle jakieś wymówki, "nie możesz tam ze mną mieszka, bo za mała kanapa, bo za mało miejsca", więc pojechałam do mamy, na dwa tygodnie. W ciągu tygodnia pojawił się u mnie raz, niestety, później zachorowałam, miałam okropną anginę i pracę po 10h. Niestety, rozstaliśmy się.

Po około dwóch tygodniach napisałam do jej byłego. Bo widziałam, że wstawił z nią zdjęcia na fb. Spytałam, czy są razem i w ogóle.. Dostałam odpowiedź, że nie i że ona pomagała mu w przeprowadzce, zamieszkała z nim. Zabierając mi faceta, moich znajomych i moje życie... ale wściekłam się i odpuściłam. No trudno.

Dziewczyna niestety nie potrafi się ode mnie odczepić, Wypisuje do moich znajomych głupoty, większość z nich w to uwierzyła, Ciągle mnie nęka, dodaje jakieś dziwne posty na swoim profilu bijące głównie do mnie, a ja mam związane ręce i nie mogę nic z tym zrobić bo "ona napisała to i to do mnie" żadnych screenów. Nic.

Dziewczyna prawdopodobnie wszystko o mnie wie... Bo on jej wszystko o mnie powiedział... Jestem już bezsilna i na skraju załamania nerwowego. A on tylko jej przytakuje, pomimo tylu lat bycia ze sobą, mieszkania.

Ciągle za nim tęsknię. Nie potrafię tak jak on w ciągu dwóch tygodni związać się z inną osobą...
41 1

pozostało 1000 znaków
Whispersdodano 180 dni temu
Podejrzewam, że nie znalazł sobie kogoś po dwóch tygodniach tylko mogło się to zacząć wczesniej. Rób screeny i kopie tego co ona wypisuje. Odetnij się od tych znajomych co było nie lojalni opublikuj ich na ... rozwiń komentarz
Wredna123dodano 178 dni temu
Jak to nie wiesz co,zgłoś stalking i zobaczysz jak ucichnie żmija jedna :)
xXLeaXxdodano 175 dni temu
Trochę to zagmatwane. To ona teraz jest ze swoim byłym czy z twoim facetem, bo już nie ogarniam. Poza tym zamiast zrobić coś z tym i przycisnać szmacisko do ziemi, to nastawiasz drugi policzek, to czego ty oczekujesz? Sw... rozwiń komentarz
thegustatordodano 172 dni temu
No to będziesz cierpieć
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zannndodano 169 dni temu
Ludzie zawsze przesladują słabych. Musisz być silna. Spraw, żeby to ona czuła się niekomfortowo. Jak ktoś się Ciebie boi to zamknie gębę.
Nika__dodano 174 dni temu
Jeśli to poważne oszczerstwa to możesz porobić screeny i iść na policję o pomówienia, ewentualnie zgłoś stalking.
Patoldodano 175 dni temu
Do garof. I hata na blysk bo pasa zdejme
Patoldodano 179 dni temu
Jusz od dafna wscy wiedzum zes jom na zlum drogem sprofadil ty lotze i tymu hlopkowi narobilista skut
niedoceniony33dodano 176 dni temu
ale to debilnie napisane musisz byc slaba psychicznie i fizycznie osoba skora jakas szmata odbila ci chlopa i jeszcze sie sra do ciebie. to na odwrot powinno byc

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni