reklamy ukryte
reklamy ukryte
Znam rodzinę, która ma 15 dzieci, 16-ste w drodze (mówią że do 20 dojadą) . Ich rodzice nigdy nie pracowali, chwalą się, że nie muszą pracować, bo państwo im daje. Dzieci często chodzą brudne i głodne, bo rodzice piją. Żadna instytucja się tym nie interesuje.

Szkoda mi tych dzieci... Na marginesie - po co pracować, skoro państwo może utrzymywać patologię...
73 0

pozostało 1000 znaków
kokeshidodano 133 dni temu
Nie państwo tylko podatnicy co pracują. Mnie zaczyna wkurwiać ta patola co narobi dzieci dla korzyści 500+ do pracy nie pójdzie, bo po co skoro inni zapierniczają na takich. Jak tak bardzo pis chce im dać kasę to ... rozwiń komentarz
3 odpowiedzi
c20226dodano 133 dni temu
Jak się nie interesuje to trzeba jej w tym pomóc to się będzie musiała zainteresowac. A nikt nie lubi być bohaterem programów interwencyjnych.
Arguablydodano 127 dni temu
Z populistycznym rządem tak jest, może się opamiętają kiedy wszyscy ambitni wyjadą do normalnych krajów i władza nie będzie miała od kogo brać pieniędzy na utrzymanie nierobów.
1 odpowiedź
Obiektywnydodano 127 dni temu
Ciekawe co zrobią jak 500+ i inne zasiłki im cofną... Najpewniej zostaną na lodzie z 20 dzieci na utrzymaniu...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Terra2dodano 126 dni temu
Coraz bardziej mam ochotę zrobić jakąś zbiórkę na assasyna by zajebał wszystkich z PiSu. Sama pracuje pon - pt po 8 godzin, a potem taki pasożyt ma pieniądze bo ja i inni pracują.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni