reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem z moją dziewczyną siedem lat i uwierzcie mi, przyszła pora na to, żeby odciąć raka, którym obecnie dla mnie jest. Pasożyt żerujący na moim uczuciu, na mojej naiwności, na mojej empatii.

Odkąd się poznaliśmy, ta dziewczyna studiuje. Właśnie składa papiery szósty raz na pierwszy rok studiów. Była już turystyka - 3 razy powtarzany rok, 2 lata dziennikarstwa i rok socjologii, którą właśnie rzuciła. Teraz planuje się dostać na kulturoznawstwo.

Ja w tym czasie, kiedy ona wymyśla sobie coraz to nowsze kierunki, zrobiłem licencjat, znalazłem porządną pracę i muszę ją utrzymywać, bo ona nie ma pieniędzy. Wmawiała mi, że jej tak zależy na karierze naukowej, że teraz to już na pewno "jej droga", że zaangażuje się, nie rzuci roku, nie zawali.

Wszystko to było całkowitą ściemą. Znowu mnie oszukała, znowu słomiany zapał, znowu, kolejny rok chce żyć za moje pieniądze. Dość tego.

Wróci do domu od koleżanki, to ją oficjalnie pożegnam. Bardzo brutalnie. Trzeba w końcu odciąć pasożyta i zacząć żyć swoim życiem.
74 4

pozostało 1000 znaków
Giannadodano 178 dni temu
Jezu. Serio, współczuję. Może trzeba było ją namawiać na zaoczne? Wtedy poszłaby do pracy i miała trochę mniej nauki. Ale żeby nie utrzymać się na tych kierunkach to serio trzeba się nieźle postarać.
2 odpowiedzi
kokeshidodano 177 dni temu
Aż mnie autorze zastanawia z jakiego miasta pochodzisz? Bo tu opis trochę podobny jest do mojej znajomej jak kilka lat temu studiowałam i zaczął się 1 rok to podeszły do mnie dwie starsze studentki i z tekstem: widzę że ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Abcdefdodano 177 dni temu
Obyś wytrwal w swoim postanowieniu, tego ci życzę
Hefajstosdodano 173 dni temu
Jeszcze trochę i zacznie studiować na uniwersytecie trzeciego wieku :-)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Patoldodano 173 dni temu
Dobrzy byjakby skunczyla ta ifonka podstafowke wieczorowum bo luczyla siem cale zycie i mo huj wilki i zlamany zyciem cihodaejka.Zebym dzieciokom pszykladu niedawola.
Lisdziewczynadodano 173 dni temu
jeeej, brawo!
Patoldodano 173 dni temu
Sam sie wya s za robote jakom. Erptomanie ty,dej jej uczyc siem.Jaka kurrywa pisze te skurywialy wpisuyy.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Pewnego dnia spotkała mnie dość intrygująca historia. W zwykły dzień postanowiłem wybrać się do supermarketu... czytaj dalej
0 dni temu
Mama wysłała mnie do sklepu, żebym kupił śmietanę 36%.

Nie było, więc wziąłem dwie śmietany 18%-owe.... czytaj dalej
dziś
Mój syn w ramach "żartu" powiedział mojemu mężowi, że był dzisiaj u nas listonosz i się zasiedział, bo mama go... czytaj dalej
0 dni temu
Wczoraj, gdy szłam do sklepu, podeszło do mnie dwóch chłopaków, na oko w moim wieku. Jeden z nich zapytał się czy... czytaj dalej
dziś
Jestem wolontariuszką w fundacji opiekującej się kotami. Kiedy przyszłam pierwszy raz, przywitał mnie bardzo gruby... czytaj dalej