reklamy ukryte
reklamy ukryte
140 dni temu
Jestem facetem po 30, po przejściach, myślałem raczej, że z zasadami. Jednak zrobiłem coś głupiego. Jestem kierowcą autobusu, ogólnie bardzo lubię jeździć, to moja pasja i jeżdżę od 15 lat.

W tym czasie miałem może 3-4 kontrole drogowe. Pewnego popołudnia wracając zmęczony po pracy zaszedłem do Żabki po 2 browarki. Wypiłem je ze smakiem, jednak okazało się, że muszę niedaleko podjechać. Nigdy tego nie robię po alkoholu, ale myślę sobie -
3 kontrole w ciągu 15 lat, raczej dobrze się czuję, więc jadę! I co? Kuźwa, na mieście zatrzymuje mnie patrol do rutynowej kontroli. I wiecie co?

Dostałem mandat 50zł za brak gaśnicy, panowie chyba zapomnieli sprawdzić mojego stanu trzeźwości:) Pierwszy i ostatni raz. Nie róbcie tego... :)
79 12

pozostało 1000 znaków
Latina777dodano 142 dni temu
Głupi ma zawsze szczęście
c20226dodano 141 dni temu
Jeśli masz zdrową wątrobę i już z godzina minęła to 0, 5 promila byś nie przekroczyl. Ale dziwne że nie poczuli że ci śmierdzi z ust. Chyba że im też śmierdziało.
1 odpowiedź
daka92dodano 139 dni temu
I tak myśli więcej debili, jeden z nich spowoduje wypadek i zabije niewinne osoby
1 odpowiedź
xXLeaXxdodano 138 dni temu
Nie ma się czym chwalić. Szczerze gardze ludźmi, którzy siadają za kierownicę po alkoholu. Nie ważne czy dwa łyki czy dwa litry!
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpiritdodano 142 dni temu
Najlepiej pouczać innych jak się samemu na tym przejechało, bezsens.
1 odpowiedź
Nelly_Styles94dodano 139 dni temu
Kutas z ciebie
johnySdodano 138 dni temu
Dobrze, że Cie nerwy nie zjadly... Po 2 przy masie kierowcy mogłeś mieć 0,3i mniej to i tak wykroczenie ale z roboty byś poleciał
Patoldodano 139 dni temu
. Pewno szpieszyli sie na dzifki a gasnica kojarzyla sie im z toba to dali kwity
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni