reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam cudowną malutką córeczkę. Mam męża, który tak jak ja jest seropozytywny. Mamy też mieszkanie i pracę. Mamy przyjaciół i rodzinę, która wie. Nie jesteśmy ćpunami, a ja nigdy nie byłam prostytutką. Po prostu mamy HIV.

Wiesz dlaczego tak lekko piszę, że po prostu jestem zakażona? Już Ci tłumaczę. Mamy 21 wiek, bierzemy jedną tabletkę dziennie, dzięki której nie rozwija się AIDS i dzięki której nie zarażamy. Nie zarażamy krwią, nie zarażamy stosunkiem, mimo to, zachowujemy ostrożność. Wiesz po co to piszę?

Żebyś zrozumiał, że Agnieszka, z którą pracujesz, Marcin, którego mijasz na ulicy czy Magda spod czwórki też mogą być zakażeni. Chcę żebyś zrozumiał, że ludzie umierają na AIDS, nie na HIV.

Chcę, żebyś podał rękę Agnieszce, Marcinowi czy Magdzie nawet gdy dowiesz się, że mają HiV. Chcę, żebyś wiedział, że to nie grypa i nie zarazisz się, jeżeli mocno się nie wysilisz. Chcę, żebyś się zbadał, bo ty też możesz być zakażony. W Polsce 35% osób jest zakażonych, z czego 27 nie wie i zaraża dalej.

Nie my jesteśmy zagrożeniem, tylko ci, którzy nie wiedzą. Chcę, żeby ciemnogród zniknął. Chcę, żeby podejście ludzi, którzy boją się oddychać jednym powietrzem z zakażonymi osobami, zniknęło.
80 8

pozostało 1000 znaków
Officerdodano 143 dni temu
Dobra, dobra jak już chcesz kogoś czegoś uczyć to może chociaż troche prawdy napisz.... 35% z 39 mln żyjących w PL to 13,6mln osób, więc chyba coś ci sie dane popierdoliły bo nawet w w Suazi(afryka) to tylko 26 p... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
xXLeaXxdodano 139 dni temu
Mam nadzieję, że chociaż zdecydowaliscie się na dziecko nie wiedząc jeszcze, że macie HIV. Z opisu podejrzewam, że genetycznie nabylo tą chorobę, bo szczytem nieodpowiedzialnosci było by robić dziecko wiedząc że ma się H... rozwiń komentarz
swenteedodano 140 dni temu
XD
XDszymonekXDdodano 139 dni temu
Coś ci się popierdoliło z danymi.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Maxym125dodano 139 dni temu
Jpdl ale jestescie zjebani ludzie, co to komentują... Do ludzi chorych podchodzicie jak do szatana. Pare lat temu bylem na grupie FB gdzie ludzie wstawiali swoje jpg na grupie z tekstem "poznam, dodam do znajomych&q... rozwiń komentarz
Antanolidodano 139 dni temu
Jasne, że nie jesteście zagrożeniem. Znam takie osoby z Bydgoszczy z Czk. Normalni ludzie. Chociaż ona to niezłą kurewką była za młodu... W sumie fajna dupa.
elmirka_with_catdodano 143 dni temu
Podpisze się jednak małym palcem pod tym wyznaniem. Przez osiem lat byłam w związku z facetem, który jest pozytywny. Poczytałam trochę, spotkałam się ze specjalistami i przestaliśmy używać zabezpieczenia. Każde mo... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Patoldodano 140 dni temu
Moze zarazilas sie w kryminale sciero...lazisz i zarazasz powierrze kurfo debilu.z rozumym dziecioka
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni