reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zacznę od tego, że nie mam już dawno 15 lat. Miałam różnych partnerów, a co za tym idzie, był też seks, który towarzyszy mi od jakichś 6-7 lat. Jednak do teraz nie miałam seksu, po którym było mi dobrze.

Mam na to ochotę, ale kiedy już dochodzi do aktu to... w najlepszym wypadku nie czuję nic? Ewentualnie jeśli ulegnę „namowie” dla świetego spokoju, czuje ból. W zasadzie inne uczucia przy seksie mi nie towarzyszą. Nie chodzi o partnera, bo miałam różnych, a na obecnym naprawdę mi zależy i mówię mu o moich odczuciach, ale to go jedynie zniechęca.

Ufamy sobie, jesteśmy ze sobą długo i on nie nalega sam z siebie. Nie chodzi też o brak chęci, bo często sama nalegam na tę formę, a i tak nic z tego nie czuję. Do ginekologa chodzę regularnie, to żadna anomalia anatomiczna. Próbowałam wielu rzeczy, dopiero przy obecnym partnerze udało mi się odczuć przyjemność przy seksie oralnym. Wcześniej udawałam, choć nadal udaję, jeśli się odpowiednio nie skupię na samej czynności, to nie odczuwam przyjemności z tego.

Jestem jakaś nienormalna? Miał ktoś tak kiedyś i się przełamał?
44 3

pozostało 1000 znaków
siedemsiedem616dodano 397 dni temu
Nie wolno udawac! Jak nie ma orgazmu to nie mozna udawac ze jest... To tylko generuje problemy. Pewnie facet jak udajesz mysli ze zrobil to dobrze, pewnie bedzie chcial powtorzyc ta technikę , i kolo sie zamyka. W moim o... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
mshdodano 394 dni temu
Miałam trochę podobnie. Zawsze uważałam, że seks jest ważnym elementem związku dającym kolejny rodzaj poczucia bliskości. Sama miałam ochotę, prowokowałam itd. A potem w myślach tylko 'niech już to się skończy'. Nawet je... rozwiń komentarz
Nanabelldodano 394 dni temu
Rozumiem Cię. Tez nigdy nie doszłam z facetem. Tylko udawałam, by nie było im przykro. Tylko sama umiem się doprowadzić do orgazmu.
rowerholiczkadodano 394 dni temu
A próbowałaś sama się zaspokoić? Może sama poeksperymentuj nad technika która Ci się spodoba i łatwiej będzie Ci przełożyć to na zabawy z facetem.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
uhuhuhuhdodano 393 dni temu
Może to że miałaś tylu partnerów jest problemem? Może potrzebujesz od seksu czegoś więcej niż fizyczność. Szukasz odpowiedniej więzi a tego nie dostajesz, nawet od obecnego partnera.
abazurdodano 394 dni temu
tez tak mialam na poczatku, dopiero w pozniejszych latach, gdy uprawialam seks z partnerem, ktorego kochalam i ktory kochal mnie i ktoremu ufalam, wtedy dopiero poczulam co to znaczy prawdziwy orgazm.
Patoldodano 394 dni temu
Daj idpoczac pizdzie to cos poczujesz.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni