reklamy ukryte
reklamy ukryte
Swojego faceta poznałam dwa lata temu. Z początku wszystko było super fajnie, pierwszy miesiąc. Byłam zakochana na maxa. Dopóki mój chłopak nie pokazał się od swojej drugiej strony.

Myślałam, że przesadzam, ale jednak nie! Po miesiącu naszego związku wyjechał za granicę do pracy, bo mama mu tak doradziła, a wszyscy dobrze wiemy, jaką mają szansę takie związki, wrócił kiedy byłam już znudzona tylko smsami i rozmowami telefonicznymi. W rekompensatę zaproponował mi wspólne zamieszkanie, oczywiście razem z jego mamą, bo w tamtym czasie właśnie z nią mieszkał. Na początku mi się podobało, ale z czasem zrobiło się to męczące.

Zajmowaliśmy jeden pokój, w którym nie mieliśmy wcale żadnej prywatności, wchodziła kiedy chciała, sprzątała nawet jak sobie tego nie życzyłam, a każde wyjście z domu kończyło się masą pytań: gdzie? kiedy? po co? i z kim? Dodam, że byliśmy w tym czasie już pełnoletni, więc już dawno powinny skończyć się te pytania! Kiedy coś się wydarzyło, miał problem, nie rozmawiał ze mną, tylko najpierw z mamusią, prosił o porady. Ja się dowiadywałam o wszystkim od osób trzecich.

Dzwonił sto razy dziennie i pytał o wszystko tak, jakbym ja była na tyle głupia, że na niczym bym się nie znała. Nawet pytał się mamy, czy może sobie kupić buty za swoją wypłatę. Maminsynek. I co teraz? Co robić?
41 4

pozostało 1000 znaków
shruggiedodano 110 dni temu
Uciekaj, bo dla mamusi zostawi Cię samą bez mrugnięcia okiem. Znam to z własnego doświadczenia.
1 odpowiedź
Aniela2019dodano 109 dni temu
Uciekaj!-Kobieto póki życie ci miłe...Uciekaj! Się nawet nie oglądaj!
Madzialena3008dodano 105 dni temu
Spie*dalaj a nie uciekaj... Ślepa jesteś?!! On już jest w związku z matką.
Ottakajadodano 103 dni temu
Czytajac poczatek zaczelam sie zastanawiac czy nie spotykasz sie przypadkiem z moim bylym :D
Uciekaj bo to sie niestety nie zmieni i do konca zycia mama bedzie wazniejsza od Ciebie...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Officerdodano 109 dni temu
Wez to jebnij
Patoldodano 105 dni temu
Skad ty jestes ?oczekujesz nobla za swoja opowiesc?

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Znacie obietnice bez pokrycia? Bolesne zderzenia z ludzkim chamstwem? Powiecie - jak każdy... Ale są formy chamstwa,... czytaj dalej
0 dni temu
Mam 20 lat i jestem dziewicą, nigdy się tego nie wstydziłam i nie chciałam robić tego z „byle kim”. Od paru... czytaj dalej
dziś
Ludzie nie wytrzymują ze mną dłużej niż 4 miesiące.

Czekam, aż trafi się taki śmiałek. I życzę mu... czytaj dalej
dziś
Historię zacznę od samego początku, zawsze, już w gimnazjum, ważyłem za dużo, bo kończąc 3 klasę gimnazjum... czytaj dalej