reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem w chorej sytuacji, do której częściowo sama doprowadziłam. Zgodziłam się być inkubatorem dla mojego męża, bo po latach tak właśnie odbieram swoją sytuację. Mąż od zawsze chciał mieć dużą rodzinę, ja niby też, ale nie sądziłam, że dam się wpleść w takie coś, że piąte dziecko pojawi się 7 lat po naszym ślubie. Mam 34 lata i piątkę dzieci - rozumiecie?

Tak, kocham naszą gromadę, ale ostatnio dotarło do mnie, że mąż nie chce, żebym kiedykolwiek wróciła do pracy. Mamy żyć za państwowe, on jest mocno za PiSem i uważa, że jako rozpłodowa maciora spełnię się jako żona i kobieta. Każe mi odstawić antykoncepcję i planuje zmajstrować szóste dziecko. Powiedziałam NIE, bo dotarło do mnie, że to już jest chore.

Mam takie myśli, żeby od niego odejść, ale co ja zrobię sama z piątką dzieci...?
58 7

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 375 dni temu
Powiedz mu że odstawiłaś ale nie odstawiaj. Potem jak będzie zdziwiony dlaczego znowu nic to mu powiedz ze jak ktoś głosuje na PIS to mu jądra wiszą jak twarz marszałka Terleckiego.
1 odpowiedź
Officerdodano 374 dni temu
Z ostatniej chwili: rząd wycofuje 500 + i zamienia to na 500 - , aby zapobiegać nadmiernej emisji CO2 z wydychanego powietrza
1 odpowiedź
kokeshidodano 375 dni temu
Współczuję męża i to poważnie...Wiesz ja nie wiem co Ci doradzić, bo w takiej sytuacji nie jestem, ale od takiego męża to bym odeszła.
karlitoskadodano 375 dni temu
Ojeee... piątka dzieciaczków w 7 lat to nieprawdę dobre tempo. Masz prawo do decydowania o swoim ciele i życiu. Zastanów się jakiego życia chcesz dla siebie i dzieci i dąż do tego! Powodzenia autorko :)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Assassin1459dodano 369 dni temu
Kurna autorka jest w krajowej elicie - jako naprawdę jedna z niewielu przejrzała na oczy. Gratulację
johnySdodano 370 dni temu
będzie spoko jak się socjal skończy
rjt990dodano 370 dni temu
dzieci to największy skarb
pomidorowa999dodano 370 dni temu
Alimenty :D
konto usuniętedodano 328 dni temu
wyślij list do pisu żeby wycofał 500+
Misiupiciekdodano 94 dni temu
Masz 500+ a potem zawsze można znaleźć pracę jak dzieci urosną
ciapciakdodano 235 dni temu
trzeba bylo uzyc mozgu jak wiazalas sie z tym facetem
krawatywiazedodano 369 dni temu
może postaw na trwałą antykoncepcję?
Wredna123dodano 348 dni temu
To dla mnie jest patologiczne. Słaba kobieta + taki ch.= dramat. Zawsze możesz pójść do Domu Samotnej Matki,to dla mnie niepojęte jak można robić dzieci tylko dla kasy.A jeśli mąż nagle kopnie w kalendarz to masz... rozwiń komentarz
kolaborantdodano 367 dni temu
kochana są spiralki , on jest tępy to mu sviemnisz ,że masz problem z zajściem bo moze juz za dużo dzieci urodziłaś
Metiudodano 371 dni temu
Nie jest powiedziane, że dzieci na 100% zostaną z Tobą.
Revversdodano 375 dni temu
To że chce więcej dzieci to nie powód by odejść, zamiast byc mu uległa postaw się zacznij mówić o swoich potrzebach że jesteś zmęczona już ciążami i rodzeniem dzieci, że odbija Ci się to na psychice, potrze... rozwiń komentarz
3 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni