reklamy ukryte
reklamy ukryte
Po ciąży nasze, matek, ciało bardzo się zmienia. Od razu nie jesteśmy fit i slim. Patrząc w lustro widzimy większą wersję nas samych i nienajlepiej się z tym czujemy.

Najlepszym sposobem na lepsze samopoczucie jest zaakceptowanie siebie w aktualnym rozmiarze. Warto zrobić sobie makijaż, kupić nową sukienkę, w której będziemy czuć się ładnie i uśmiechnąć się. Dziewczyny, dajcie sobie czas na powrót do formy. Nie patrzcie na siebie w krzywym zwierciadle gwiazd z pierwszych stron gazet.

Każda z nas jest inna i wyjątkowa. Matki w szczególności.
44 27

pozostało 1000 znaków
Tomcio9107dodano 340 dni temu
Takie podejście lubię.
No, ale kompleksy macie głównie przez to jak większość facetow się zachowuje... Tutaj nie muszę tego pisać, bo każda dobrze wie o czym mówię.
Latina777dodano 339 dni temu
Inna i wyjątkowa matki w szczególności... No, a powiedz w czym wy takie szczególnie wyjątkowe? Bo dziecko urodziłyście. Każdy człowiek jest inny i wyjątkowy bez względu na to czy jest matka, ojcem czy kimko... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
machette69dodano 337 dni temu
nie kocha się rosołu za to jak wygląda tylko za to jak smakuje
Nanabelldodano 338 dni temu
Gówno. Serio. Po porodzie nie bylam w stanie się zaakceptować. Tym bardziej, że przed ważyłam 48 kg. Słyszałam, że wyglądam normalnie przez co czułam się gorzej. Żadne nowe ubrania nie sprawiały że czułam się lepi... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni