reklamy ukryte
reklamy ukryte
245 dni temu
Jestem hodowcą psów rasowych. Mieliśmy ostatnio nowy miot i dostawałam mnóstwo pytań o szczeniaki, dlatego mogłam sobie pozwolić na wybór najlepszego, moim zdaniem, domu dla piesków. Dostałam jednak wiadomość, która mnie poraziła. Baba napisała: "Dzień dobry, za ile ten LABLADOL?". Odpisałam jej, że cena szczeniaka to kwestia drugorzędna, że może najpierw powiedziałaby coś o swoich oczekiwaniach, o warunkach, jakie może zapewnić psu, itd.

Odpisała. Zacytuję w całości: "Muj synek o takim marzy a nie mamy pieniendzy żeby zapłacić za pieska wiec prosze mi go przywiezc za darmo odwdziecze sie synek namaluje laurke".

Pogoniłam tak, że jej odpowiedź nie nadaje się już do cytowania publicznie. Co za ludzie.
94 3

pozostało 1000 znaków
uhuhuhuhdodano 244 dni temu
Jak dowozisz to ja też może bym jednego przygarnął? tak np za czekoladę : D
gomezAddamsdodano 247 dni temu
Narobiłaś apetytu, to dawaj tę odpowiedź.
BigFightdodano 244 dni temu
"Dej,bo Pioter hory " xD
ameLiniudodano 247 dni temu
Jakie babsko
reklamy ukryte
reklamy ukryte
biggie87dodano 244 dni temu
rozumiem Cię. ludzie mysla ze jak kupia psu Pedigree czy chappi to bedzie ok. nie, nie bedzie ok. minimum Bosch a najlepiej brit albo purine. sam mam kundla i nie wyobrazam sobie innej karmy. człowiek zje wszystko ale pi... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
PRZYNAJMNIEJdodano 243 dni temu
PRZYNAJMNIEJ
xXLeaXxdodano 244 dni temu
No co, pazermym ludziom już nawet uśmiech bąbelka nie wystarcza, więc kobieta wyszła z inicjatywą. Trzeba było to docenić i przyjąć ofertę z pocowaniem ręki.
2 odpowiedzi
Istredddodano 244 dni temu
kasa kasa kasa to dla was najwazniejsze w zyciu
-16
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni