reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mimo wątpliwości zdecydowałam jednak, że nagłośnię tę sprawę. Oczywiście pozostaję anonimowa, ale mam nadzieję, że ktoś wyciągnie z tego lekcję. Chciałabym, aby panowie zastanowili się nad tym, jak czasem się zachowują.

Bardzo lubię moją pracę. Otaczam się ładną bielizną i rzeczami, które naprawdę cieszą oko. Jednak ta sytuacja sprawiła, że czuję się nieco zażenowana i aż nie wiem, czy powinnam w ogóle się nią z kimkolwiek dzielić.

Kobieta, która odwiedziła mój salon, faktycznie nie była typem modelki, ale była bardzo zadbana. Dodatkowe kilogramy tu i ówdzie sprawiały wręcz, że ta 40-latka wyglądała naprawdę apetycznie. Takiego zdania o niej nie ma jej własny mąż, który w sklepie z bielizną rozglądał się za innymi kobietami. Wtedy jeszcze jakoś nie zwracałam na to uwagi, ale już po kilku minutach puszczał oczka do moich klientek, uśmiechał się, a do niektórych wręcz zagadywał i komplementował dobór bielizny. Gdy jego żona weszła do przymierzalni z kilkoma biustonoszami, aby przymierzyć je, on podszedł do mnie i zaczął rozmowę.

Najpierw mówił o tym, że jest gorąco, później nagle przeszedł na temat bielizny i wyznał, że dla niego to jest podstawa, aby jego kobieta miała ładne majtki czy biustonosz. Grzecznie mu przytakiwałam, ale nie angażowałam się w rozmowę. Nagle skończyło się na kwestii, która moim zdaniem nigdy nie powinna paść z jego ust. „Ja to z tą moją chodzę po tych sklepach, ale i tak nic jej pomoże, bo dupę ma jak szafa trzydrzwiowa. Chodzę bardziej dlatego, bo mogę na piękne kobiety popatrzeć tak jak pani na przykład” - spojrzałam na niego z taką pogardą, ale on nadal szedł w zaparte. Oparł się o wieszak w pozie cwaniaka i myślał, że mi imponuje.

„Jak pani ma ochotę, to możemy na jakąś kawkę wyskoczyć. Z tą moją to wstyd gdzieś chodzić” - miałam ochotę strzelić mu w pysk, ale dobrze wiedziałam, że nie mogę tego zrobić, więc nie powiedziałam nic.

Wspomniana czterdziestolatka nie wybrała żadnego stanika, ponieważ nie było jej rozmiaru. Poleciłam...
75 1

pozostało 1000 znaków
gomezAddamsdodano 104 dni temu
Jak coś takiego czytam, to mi wstyd, że jestem facetem.
2 odpowiedzi
c20226dodano 104 dni temu
A sam pewnie ma bardzo malego i cienkiego psiurka.
Mamootkadodano 100 dni temu
Są, są niestety takie fałszywki na świecie. Szkoda tylko kobiety, na pewno bardzo go kocha. I wiem jak bardzo ją zaboli, kiedy pewnego dnia otworzą jej się oczy...
LozaSzydercowdodano 103 dni temu
Nie wiem jak kobieta może przez X lat związku nie zauważyć, że coś jest nie tak.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Moja kuzynka toleruje LGBT, zresztą jak ja. Była w szkole na religii. Ksiądz zapytał klasę, co sądzą o związku... czytaj dalej
0 dni temu
Ludzie! Przestańcie oglądać TVP i wierzyć w brednie, które opowiadają w Wiadomościach czy w Panoramie. Polska... czytaj dalej
0 dni temu
Uwaga. Przygotować się. Będzie smutno. Bardzo.

Jestem Karol i mam 27 lat. Możecie nie wierzyć, ale miałem w... czytaj dalej
0 dni temu
Chcę zaprzedać duszę diabłu.

Rok temu przeprowadziliśmy się z chłopakiem do stosunkowo nowej kamienicy w... czytaj dalej
dziś
Dwa lata temu, pomimo iż byłem zaręczony, poznałem wspaniała dziewczynę, z którą cudownie mi się rozmawiało,... czytaj dalej