reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam 21 lat i od roku pracuję w pewnej firmie, wyprowadziłam się z rodzinnego domu i dobrze sobie żyję. Poznałam w tej pracy chłopaka, z którym świetnie się dogaduję. Z czasem pojawił się seks między nami, ale wtedy postanowiliśmy, że „to tylko seks”, no i tak sobie raz w tygodniu, może dwa razy się spotykamy, dużo rozmawiamy - no i seks.

Trwa to już z dobre 3 miesiące i bardzo nam to obojgu pasowało, bo przyjemność jest, a przy okazji super kontakt i znajomość. Niestety... ostatnio za dużo zaczęłam myśleć. Uświadomiłam sobie, że zależy mi na nim bardziej, niż na koledze i dobrej relacji. Wiem, że byłoby mi dużo lepiej, gdybym mu po prostu o tym powiedziała, ale nie mogę... Boje się, że go stracę, jeśli mu o tym powiem.

Że odsunie się ode mnie i po prostu zniknie, będę mogła go widzieć tylko w pracy i nawet nie móc się przytulić ani dotknąć. Już nie wiem co robić!
12 30

pozostało 1000 znaków
poprostumatidodano 110 dni temu
jesli mu nie powiesz nigdy sie nie dowiesz , troche odwagi
1 odpowiedź
BigFightdodano 105 dni temu
to mu nie mów,tylko spędzaj z nim czas nie tylko na ruchaniu...idźcie razem do kina,restauracji czy na imprezę,zamiast się kotłować :D
Lisdziewczynadodano 105 dni temu
Idź z nim na kawę, staraj się sporo rozmawiać i ruchać☺️
Patoldodano 85 dni temu
Huj z tym jakie kolejny zjebane wyznan
reklamy ukryte
reklamy ukryte
uhuhuhuhdodano 104 dni temu
Skoro ustaliliście że ta znajomość "to tylko seks" to nie dziw się ze ma i będzie miał do Ciebie takie podejście. Nie widzę wielkiej szansy na cokolwiek.
ShitStormHunterdodano 105 dni temu
Huj też jest poprawne, zalecane chuj ale oba poprawne.
Nie no, to jak np by było te 20 to już jednak sporo ale 3 no to kurde.. nieudane związki i tyle. Jakby oni ich nie mieli..
1 odpowiedź
XMajsterXdodano 109 dni temu
Ale tępa dziwka.
-13
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Moja kuzynka toleruje LGBT, zresztą jak ja. Była w szkole na religii. Ksiądz zapytał klasę, co sądzą o związku... czytaj dalej
0 dni temu
Ludzie! Przestańcie oglądać TVP i wierzyć w brednie, które opowiadają w Wiadomościach czy w Panoramie. Polska... czytaj dalej
0 dni temu
Uwaga. Przygotować się. Będzie smutno. Bardzo.

Jestem Karol i mam 27 lat. Możecie nie wierzyć, ale miałem w... czytaj dalej
0 dni temu
Chcę zaprzedać duszę diabłu.

Rok temu przeprowadziliśmy się z chłopakiem do stosunkowo nowej kamienicy w... czytaj dalej
dziś
Dwa lata temu, pomimo iż byłem zaręczony, poznałem wspaniała dziewczynę, z którą cudownie mi się rozmawiało,... czytaj dalej