reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam nadzieję, że to, co teraz przeczytacie chociaż trochę wami, jako rodzicem, wstrząśnie.
Nie mam dobrych relacji z matką, jest ona wręcz okropna. Dopóki sama nie doświadczyłam jakiejkolwiek przemocy z jej strony, nie wierzyłam innym, że tak mają. Przecież to mama jest, no to jakim cudem takie rzeczy?

Moja mama jest praktycznie tą samą mamą, o której czasami pisali inni. Na każdym kroku potrafi mnie opieprzyć i wyzywać. Ledwo wróci z pracy, już się zaczyna. Ciągnęła mnie za włosy, jak nie chciałam zrobić danej rzeczy za chwilę, tylko chciałam zjeść. W moim domu są słyszalne ciągle wyzwiska i przeklinanie. Coś się stanie, zrobiłam to ja, coś ona zostawi, przecież jak ona mogła, to musiałam ja. Dostałam od niej nie raz i do tej pory boję się, jak ktoś ma chociaż lekko podnieść rękę. Staram się nie płakać przy niej, bo mnie wyśmiewa i ze mnie szydzi.

Dzwoniłam, prosiłam, jest jeszcze gorzej. Nikt i nic nie pomaga. Nie śpię po nocach, często płaczę, nie mam siły na nic.
Może jest to nic, może inni mają gorzej, ale ludzie, czemu robicie coś takiego własnym dzieciom? Rozumiem, praca, zmęczenie, ale dziecko to nie jest worek na wasze humory. Nie targajcie, nie bijcie, nie szydźcie, nie wyładowywujcie się na nim tylko dlatego, że macie gorszy dzień. Ja mam ledwo 17 lat, a jestem po kilku próbach samobójczych, a do tej pory płaczę z samej już bezradności.

Zadbajcie o te dzieciaki, bo przyszłości będą mogły nie chcieć utrzymywać dalej z wami kontaktu.
71 6

pozostało 1000 znaków
DemonRozpierdoludodano 443 dni temu
Strasznie ci współczuję, ale spróbuję coś doradzić: wyprowadz sie zaraz po 18. Z tego co wiem, można pozwać opiekunów prawnych o alimenty należne do 26 roku życia jesli się uczysz. Podejmij do tego l... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Skamloverdodano 440 dni temu
Patologia. Ja po prostu Ci współczuję i wiem, że to nic nie da, ale sama jestem w podobnej sytuacji i nie mam pojęcia co robić
1 odpowiedź
Patoldodano 441 dni temu
wyprowadz się od tej nawiedzonej szmaty i zacznij swoje zycie ,zmaknij ja w szafie i pierdol
Dejv2901dodano 440 dni temu
chcesz pogadać pisz priv
reklamy ukryte
reklamy ukryte
chinomikudodano 430 dni temu
Mam lat 19 od 3 miesiecy mieszkam „na swoim” z chlopakiem, mieszkanie po babci. Nie mialam jakiejs makabrycznej patalogii w domu ale fakt bywalo darcie ryja o na prawde byle co i szarpanie za wlosy nawet raz ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
ktostam2000dodano 440 dni temu
Jeśli potrzebujesz pomocy możemy popisać tylko tyle mogę. Chyba że napiszesz skąd jesteś to może moglibyśmy pogadać
luverdodano 441 dni temu
Niby dorosłe kobiety, a nie umieją sobie poradzić z emocjami, gdy mają cieczke (przeważnie). Weź napisz priv, mam pytanie.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni