reklamy ukryte
reklamy ukryte
Tydzień przed ślubem moja świadkowa i grupa koleżanek zorganizowały mi imprezę, wieczór panieński. Miało to być spokojne wyjście do klubu, ale wiadomo, jak to bywa - napiłyśmy się do oporu i poszłyśmy w grube tango. Drink za drinkiem, szaleństwo, poznałyśmy jakąś ekipę facetów, która również coś świętowała, więc siedzieliśmy razem i z wieczoru panieńskiego zrobiła się po prostu impreza dużej ekipy ludzi różnej płci. Ci faceci mieli wynajęte pokoje hotelowe, bo byli z innego miasta, po klubie zaprosili nas wszystkie do hotelu, żeby tam na spokojnie się doprawić, bo w klubie już nam było za głośno.

Było bardzo wesoło i fajnie, gadka szmatka, z facetami trochę flirtowałyśmy, ale bez przesady. Wszystko miałam pod kontrolą do momentu, aż moje koleżanki nie postanowiły mnie zostawić samej z jednym z facetów. Był z zagranicy, nieziemsko przystojny. Siedzieliśmy sami w pokoju i zaczęliśmy mocno flirtować, a w pewnym momencie, nie wiem jak to się stałlo, zaczęliśmy się całować. Nie czułam, że robię coś złego, bo byłam naprawdę potężnie pijana. Żałowałam tego następnego dnia, ale wtedy w ogóle się nad tym nie zastanawiałam, że zdradzam narzeczonego...

Skończyło się na drobnym pettingu i namiętnym całowaniu. A tydzień później mąż założył mi obrączkę przed ołtarzem. Ślub był przepiękny i nie wyobrażam sobie, że miałabym taką okazję zniszczyć wyznaniem, że poszalałam po pijaku i pocałowałam się z facetem, który nic dla mnie nie znaczy. Nawet nie wiem, jak miał na imię - i nie chcę wiedzieć, bo już nigdy go nie zobaczę.

A z mężem będę miała piękne, udane życie. Takie wyznanko.
22 67

pozostało 1000 znaków
konto usuniętedodano 118 dni temu
Alkohol to nie usprawiedliwienie, najwyżej ciebie będzie niszczyć świadomość tego, że zdradziłaś. Przecież to takie "nic" ;) . Tfu szlaufie.
1 odpowiedź
Anonimowa140dodano 118 dni temu
no chyba sranko
parasaytdodano 117 dni temu
Szlauf :)
KomisarzAlexdodano 115 dni temu
Współczuje Twojemu mężowi, żal ma faceta. I tak prędzej czy później inny przeora twoja cipe a Ty bedziesz szukać na to usprawiedliwienia.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
LittleMurderdodano 116 dni temu
Dziwka.
fabiansandodano 116 dni temu
no tak branie do ust mozna nazwac calowaniem.xd
BigFightdodano 115 dni temu
Raczej to kurwisko nie będzie mieć żadnych wyrzutów sumienia,bo widać że to jebany debil,który myśli że po pijaku wzięcie do ryja kutasa obcego typa to nic złego bo przecież,pijana byłam a po pijaku się nie... rozwiń komentarz
BigFightdodano 115 dni temu
Ps czy tylko ja zauważyłem,że na wyznajemy te kurwiny pisząc te wyznania liczą na rozgrzeszenie i wsparcie ?
HaRgieTdodano 115 dni temu
Rzygam na ciebie szmato
ona666666dodano 115 dni temu
Szmata
pintro1dodano 115 dni temu
Wszędzie kurwy
grubykaban6000dodano 115 dni temu
Suka z Ciebie. To już jest zdrada, a wymówki typu 'byłam potężnie pijana' to żadna wymówka. Smaż się w piekle. Szkoda mi Twojego męża.
Terra2dodano 115 dni temu
Po prostu przyznaj się, że szukasz wymówki by samą siebie okłamywać. Oby cię karma dojebała
thegustatordodano 110 dni temu
Jak raz się puścisz to dalej tak będziesz latać, współczuję
Madiidamdodano 114 dni temu
szmata
shepherddodano 115 dni temu
Panie Boze spraw by tej kobiety maz sie dowiedział co odpierdolila na paniejskim a za ta rozkosz ze maz sie dowie odbierz mi rok z zycia dla potrzebujące osoby.
SLodkoGorzkixxdodano 110 dni temu
Właściwe to tutaj szesnastolatki wypisują mocniejsze wyznania, tak więc tego......
Patoldodano 115 dni temu
Zycze wszystkiego dobrego i powodzenia
Adrianododano 115 dni temu
nieładnie! ale brzmi zachęcająco ,lubię namiętne pocałunki

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
179 dni uśmiechu, radości, zabawy i miłości.

179 dni bycia najszczęśliwszą kobietą na tej planecie.

179... czytaj dalej