reklamy ukryte
reklamy ukryte
118 dni temu
Miałam taką depresję, że nie wychodziłam z domu przez bite 6 miesięcy. Nigdzie, nawet do sklepu, robiłam zakupy online, żaden znajomy nie był w stanie mnie wyciągnąć z domu, po prostu koszmar. Któregoś dnia zobaczyłam na Facebooku jego - małego kundelka z brodą.

Dwa dni później podpisałam umowę adopcyjną. Powoli, małymi krokami, zaczęłam wychodzić z domu - bo musiałam. Pako potrzebował wyjść, jak każdy pies.

Wyciągnął mnie z najgorszej depresji w ciągu dwóch miesięcy. Teraz jest nieźle - a będzie coraz lepiej. Pięciokilowy kundelek zdziałał więcej, niż leczenie i terapia :)
92 3

pozostało 1000 znaków
NazwowaNazwadodano 117 dni temu
To tylko kolejny dowód jak nasi czworonożni przyjaciele czasem potrafią dosłownie uratować nam życie. Życzę szczęścia!
ranciddodano 116 dni temu
Gratulacje z okazji nowego przyjaciela w domu i skutecznej walki z depresją. Musisz mieć śliną wolę i szczerze kochać psiaka. Mam depresję która wraca co pare lat, używki pogarszają próby leczenia, bez tabl... rozwiń komentarz
xyz19971997dodano 115 dni temu
Gratulacje! Oby tak dalej ;)
P.S. zastanawia mnie jeden fakt, ponieważ czasami przewijają się wyznania o tym, że ludzie z depresją nie wychodzą z domu.. jak to wygląda z ekonomicznego punktu widzenia - praca zdalna ... rozwiń komentarz
Terra2dodano 115 dni temu
Gratulacje. Zwierzęta to czasami najlepsze lekarstwo
reklamy ukryte
reklamy ukryte
fabiansandodano 116 dni temu
ja pierdziele umowy zawierac na przygarniecie kundla. dobrze że moj nie wie że mam go nielegalnie

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
179 dni uśmiechu, radości, zabawy i miłości.

179 dni bycia najszczęśliwszą kobietą na tej planecie.

179... czytaj dalej