reklamy ukryte
reklamy ukryte
W wieku 17 lat urodziłam córkę, która zmarła przy porodzie. Nie umiałam się otrząsnąć i chciałam mieć dziecko...
Myślałam egoistycznie i gdy żałoba mijała, okazało się, że jestem w ciąży. W wieku 18 lat wzięłam ślub i urodziłam córkę.

Teraz mam 28lat, męża, dwoje dzieci.
Zawsze byłam wierna mężowi, choć wiadome, czasem zdarzają się propozycje, które trzeba unikać, tylko to co mnie spotkało..
Sama nie wiem, jak nazwać tą relację.

Poznałam mężczyznę, bliżej 50-tki, ma zobowiązania i własne życie. Nie chcę mu burzyć świata. Polubiłam go bardzo, nasza znajomość zamienia się trochę w przyjaźń, trochę jest fascynacją.
Przez te kilka miesięcy przywiązałam się do niego,mogłam być przy nim znowu" młoda" i taka beztroska, oczywiście nie zdradziłam męża, ale...

Teraz powiadomił mnie, że wyjeżdża, że zmienia pracę, że dalszy kontakt nie będzie miał sensu. Jest mi przykro, bo będzie mi go brakowało, mimo to pożegnałam się z nim i życzyłam mu powodzenia, bo muszę zaakceptować jego wybór. Gdy już myślałam, że każdy pójdzie w swoją stronę i tak było pisane, on powiadomił, że możemy się jeszcze raz spotkać tego i tego dnia, oczywiście na pewnym gruncie.

Teraz już się mi to wszystko pomieszało. On nie chce dalszej relacji, żegna się, a potem mówi o kolejnym spotkaniu, na którym mamy sobie pogadać i znów się (na to wygląda) żegnać?
Wiem, że mu się podobam, że jest między nami chemia, rozumiem też, że nie chcę mnie wykorzystać i że każdy z nas ma swoje sprawy.

Tylko że już sama nie wiem czy on się mną bawi, po co to wszystko?
Sama nie wiem też dlaczego mi smutno, że odejdzie i po co zamierzam iść na ponowne spotkanie, żeby powiedzieć: "Pa,powodzenia"?

Zgodziłabym się na przyjaźń na odległość, aby go nie stracić...
10 30

pozostało 1000 znaków
Officerdodano 99 dni temu
Pewnie liczy że w końcu sama mu dasz :)
1 odpowiedź
Admiraldodano 93 dni temu
jak ktos się zegna to o tym nie trąbi. zajmuj sie mężem!
1 odpowiedź
gomezAddamsdodano 92 dni temu
Co za ch.jnia
Lola200510dodano 93 dni temu
A na fc jest śmiesznie,memy są zabawne.Czy ktoś z nich czyta te komentarze?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Neonowydodano 93 dni temu
Mężem się zajmij ladacznico
1 odpowiedź
annwadodano 88 dni temu
Pomyśl czego chcesz..
Dla Mnie najważniejsza by była rodzina i moja miłość do męża wtedy nie ma miejsca na fascynację kimś innym. Jeśli Ty zauroczyłaś się kimś innym to znaczy, że w małżeństwie czegoś Ci brak. Jeśli... rozwiń komentarz
Pusia00001dodano 74 dni temu
idź na całego
shepherddodano 91 dni temu
daj se spokoj jemu juz dupa cmentarzem smierdzi.....
Admiraldodano 93 dni temu
Masz racje ale nie zrozumiałaś. Cisnienie ok :)))

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni