reklamy ukryte
reklamy ukryte
Niechcący pomyliłam skrzynki pocztowe w pracy i napisałam wiadomość do wszystkich podwładnych z maila, którego mój facet założył mi kiedyś dla żartu, a ja korzystam z tej skrzynki, kiedy chcę użyć byle jakiego adresu do jakichś zakupów i nie dostawać spamu na normalną pocztę.

Tak więc wszyscy podwładni i pracownicy w moim korpo dostali dziś wytyczne do ważnych biznesowych ustaleń od autora Słodka_Dziurka.

Płonę ze wstydu.
87 3

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 428 dni temu
Zawsze możesz powiedzieć że haker się wmieszał. Napisz do wszystkich jeszcze raz to samo i żeby ten poprzedni wykasowali. Jeśli masz autorytet a nie jesteś szefową przyniesioną w teczce to temat już nie wróci. A i... rozwiń komentarz
joshuadodano 425 dni temu
Obróć to w żart przy każdej okazji. Oczywiście przyznaj się. Zapunktujesz. Nie tylko jako podły korporacyjny szef. Ale jako zwykły człowiek. Który też korzysta z niekoniecznie profesjonalnego maila.
nohejjjdodano 432 dni temu
Powiedz że córkę prosiłaś żeby wysłała za Ciebie wiadomość, bo zajęta byłaś.
berkanododano 425 dni temu
Praca w korporacji w 2019 roku XDDDDDDDDDDD
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Pawel-Gaweldodano 425 dni temu
Teraz Twoi parobkowie będą uważać, że mają nadwładna ze słodką dziurka. Ot takie urozmaicenie korpo
Mraddiksdodano 427 dni temu
słodka dziurka to bohaterka starego wyznania ;)
niewzruszonadodano 423 dni temu
nie zdziwilo cie że nie podpowiadalo ci maili? z normalnego adresu pewnie już do nich pisalas wiec skrzynka zapamietuje maile

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni