reklamy ukryte
reklamy ukryte
Wesele ma być najpiękniejszym dniem w życiu, ale przygotowania z całą pewnością mogą przysporzyć wielu stresów. Zwłaszcza jeśli chodzi o zapraszanie gości. Z tego powodu zapraszam na wesele wszystkich, ale bez dzieci poniżej 15 lat i starców powyżej 75 lat, bo oni się pobawią.

Zależy mi, żeby każdy się bawił w ten dzień. A małe dziecko to wiadomo, a to trzeba za nim biegać, a to iść z nim spać o 20. Nie chcę też, żeby biegały pod nogami. Wesele z dziećmi to dodatkowy stres i wydatek.

Powiem szczerze, że jak dostałam zaproszenie na wesele z dzieckiem, to byłam załamana. Siostra się upierała, żebym wzięła, a ja stwierdziłam: dobra, jej dzień. I oczywiście ja się stresowałam, bo młoda kilka dni wcześniej miała urodziny i przyszła babcia, która dała jej prezent. Afera na cały kościół, bo ona tu i teraz chciała oglądać ten prezent, śmiała się i hałasowała, po czym wybiegła wściekła, niszcząc ozdobę na ławce chwilę przed wejściem młodych do kościoła. Ja przeżyłam ogromny stres, żeby nie zniszczyć siostrze ślubu i udało się w ostatniej chwili uspokoić dziecko, naprawić ozdobę i pozbierać wszystko z ziemi.

Niektórzy rodzice mnie przerażają. Biorą ze sobą małe dzieci i maja je gdzieś! Idą tańczyć, a dziecko się szwęda. Niesiesz gorące posiłki, kawę itp. i musisz uważać, bo dzieci biegają, popychają Cie itp. Niektóre dzieci płaczą, bo „gdzie jest mama?”. Rodzice myślą, że obsługa jest od pilnowania ich dzieci? Trzeba było wziąć ze sobą nianię.
70 12

pozostało 1000 znaków
AnonymousAdodano 102 dni temu
Masz prawo nie chcieć, to jest Twoje wesele i Ty decydujesz kogo zapraszasz. Wiele osób podkresla, zeby przyjsc bez dzieci
1 odpowiedź
Jawiem1210dodano 96 dni temu
Ja chętnie nie zaprosilabym rodziny chłopaka, tylko jego mamę i tyle.
1 odpowiedź
aga11dodano 95 dni temu
Ja też nie miałam na weselu dzieci pracuje z nimi na codzień więc wiem do czego są zdolne
Bananamandodano 101 dni temu
Jeśli Ci nie pasują dzieci Biegające możesz ogarnąć sobie animatorów żeby się nimi zajęli. Uśmiech bombelka gwarantowany
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
andziula704dodano 95 dni temu
To Twój dzień i zapraszaj kogo chcesz. Jak komuś to nie pasuje to niech nie przychodzi i już :)
StopNWOdodano 94 dni temu
Niedługo sama będziesz mamą z takim podejściem życie cie zweryfikuje .
violetInezdodano 95 dni temu
Jest w tym trochę prawdy, jednak gdyby moje babcie jeszcze żyły to nie wyobrażam sobie, żeby mogło ich zabraknąć na moim ślubie i weselu tylko dlatego, że już nie potańczą.
alexxis_oladodano 102 dni temu
Najwidoczniej źle wychowujesz córkę. Traktujesz dzieci jako problem, mam 20 parę kuzynek i żadna tak nie robi jak opisujesz. Rozróżniają kiedy nie robić hałasu itp a na weselu po to są starsze dzieci żeby s... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni