reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam 20 lat, a mój partner 28. Jesteśmy razem dość długo, ale od pół roku mieszkamy razem.
Wczorajszy dzień dla mojego partnera nie był zbyt udany, więc namówiłam go, żeby wyszedł z kolegami na piwo i trochę się rozluźnił. Miało być to jedno piwo i powrót około 22, ponieważ następnego dnia miałam pisać maturę z matematyki. Zanim wyszedł, poprosiłam, żeby nie dawał mi dodatkowych powodów do stresu przed egzaminem.

Mój partner wrócił do domu o godzinie 3, a raczej został przyniesiony przez kolegów. Weszli sobie do naszego mieszkania bez pukania (byłam w samej koszulce bez majtek) i zostawili mi zwłoki.

Rozebrałam go, położyłam do łóżka, przytuliłam się i próbowałam zasnąć, mimo że nazwał mnie Anką(to nie jest moje imię). Kiedy już prawie udało mi się osiągnąć cel, usłyszałam straszliwy hałas. Mój partner spadł z łóżka. Kiedy zapaliłam światło okazało się, że obsikał całe łóżko i podłogę. Musiałam ściągać mu obszczane majtki, rozebrać pościele, podnieść go, umyć, położyć do łóżka (waży ponad 100kg), pomyć podłogę i wszystkie obsikane rzeczy zalać pod prysznicem. Nie spałam ani godziny. Obserwowałam, czy wszystko jest z nim w porządku. Wystraszyłam się, bo z ust poleciała mu piana i miał drgawki. Kontrolowałam jego oddech co kilka minut, sprawdzałam temperaturę ciała i czuwałam nad nim.

Po namowie rodziców postanowiłam, że pojadę na maturę i postaram się na niej skupić. Zabezpieczyłam go przed ewentualnym kolejnym upadkiem i pojechałam na egzamin. Wróciłam do domu jak najszybciej, żeby zobaczyć, co się z nim dzieje. Spał - dalej śpi, a jest godzina 17. Dobrze, że się wyśpi, tylko szkoda, że ja nie mogłam. Powiem tylko, że pierwszy raz doprowadził się do takiego stanu. Kiedyś mówił, że nigdy tego nie zrobi. Podobno będąc z każdą inną byłą nigdy się nie schlał, a mnie to zrobił. Zapewniał, że jestem miłością jego życia, a zrobił mi takie świństwo. Wiedział, że mój ojciec miał problemy z alkoholem i obiecał, że nigdy mnie tak nie skrzywdzi, bo jego ojciec też taki...
62 6

pozostało 1000 znaków
Officerdodano 102 dni temu
A Ty jestes jego partnerka czy kim? Dupe też mu podcierasz? Książe sie najebal i oszczał to niech książę tak leży, wystarczylo go położyć na brzuchu zeby sie nie udusił wymiocinami i isc spac w innym pomieszczeniu. Wstal... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
c20226dodano 102 dni temu
Jeśli masz zwyczaj chodzić po domu bez majtek - jest to bardzo zdrowe dla okolic intymnych ale koniecznie zamykaj drzwi na klucz.
1 odpowiedź
niebieskasowa333dodano 95 dni temu
Jeśli inne matury napisałaś dobrze, to wystarczy, że będziesz miała 30% z matmy i dostaniesz się na jakieś studia :) zależy od kierunku jaki wybrałaś i uczelni, biorą pod uwagę wyniki z różnych egzaminów. N... rozwiń komentarz
Admiraldodano 93 dni temu
kopa na droge i niech przeprasza.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kuwety123dodano 95 dni temu
Jak poszła maturka?
1 odpowiedź
raven1989dodano 94 dni temu
Moja droga, jeżeli się nie dostaniesz na studia, to nie przez chłoopaka -a przez to że się po prostu nie uczyłaś. Na maturze nie wymagają skupienia jak od neurochirurga a wystarczy napisać, to czego się uczyłaś przez 3 l... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
shepherddodano 95 dni temu
to moze znajdz partnera o 8 lat mlodszego byc moze zdazysz go wychowac na abstynenta. i nigdy do kieliszka nie zajrzy.
Patoldodano 95 dni temu
chyba mówisz o sowim alfonsie ,szlaufiaro
-10
mika87132dodano 102 dni temu
Napisałaś maturę? Napisałas więc w czym problem. Przyszedł o 3 więc do 3 spałaś. A to że popłyną wielkie mi hallo zdarza się najlepszym, może nie ma głowy. Raz się zdarzyło i problem na pół województwa..
-49
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni