reklamy ukryte
reklamy ukryte
Moja teściowa i teść rozwiedli się 20 lat temu. Od tego momentu ta kobieta nie podjęła pracy w żadnym zawodzie. Zawsze chciała być swoją własną szefową, wiec po kolei prowadziła: kiosk - upadł, kolejny kiosk - upadł , szwalnia - upadła... każdy jej biznes to niewypał, ponieważ ona ma wiele pomysłów, ale najzwyczajniej w świecie jest najbardziej leniwą osoba jaką znam.

Mieszkanie zadłużone, komornik, eksmisja do mieszkania socjalnego, a ona wcale nie garnie się do żadnej pracy. I to nie tak, że pracy dla niej nie ma bo wielokrotnie ktoś chciał jej dać po znajomości, ale ona po prostu "dla kogoś pracować nie będzie". Mniemanie o sobie ma takie, że jest damą, głowa podniesiona wysoko, a ciuchy dziurawe. Dostała dofinansowanie na własną działalność z urzędu pracy z funduszy europejskich. Firmę miała utrzymać rok, żeby nie musieć zwracać pieniędzy. Firmę, owszem, utrzymała, ale już będzie ją przepisywać na kogoś innego bo przecież komornik. Zero reklamy, zero zleceń, przychody znikome. Bo ona jest wiecznie zmęczona - osoba niepracująca w żaden sposób.

Siedzi cały dzień w domu a i tak najlepiej, jakby firmę prowadził jej ktoś inny, a ona dostawała kasę. Teraz ubiega się o rentę, bo ma depresje... jak to powiedziała, ona będzie sobie siedzieć w domu i pieniążki będą i może wtedy będzie rozkręcać firmę. My z mężem ciężko pracujemy fizycznie. Owszem, żyje nam się dobrze, ale nie jakoś ekskluzywnie. Ona ciagle nas zagaduje, że jej zostało 20 zł i nie ma pieniędzy lecz ja kategorycznie zabroniłam jakiejkolwiek pomocy finansowej dla niej, bo skoro my musimy naprawdę ciężko pracować na te pieniążki, to nie będziemy ich rozdawać osobom, które do pracy jak najbardziej mogą iść, tylko im się nie chce, bo zachowują się jak królowe.

Od rozwodu moja teściowa starała się znaleźć nowego pana, który będzie ją utrzymywał, ale niestety, nic z tego nie wyszło, bo zwykłe zmywanie naczyń czy przygotowanie obiadu również ją bardzo męczy, prawie tak jak praca. W końcu ja przycisnęło i...
81 2

pozostało 1000 znaków
fabiansandodano 99 dni temu
teściowa na 102. 100 metrów od domu i 2 pod ziemią xd
1 odpowiedź
joshuadodano 95 dni temu
Dziewczyno współczuję teściowej. Choć, no cóż. Nie wykazałem się. Nic nowego.

Ale chciałem napisać o Twoim mężu. Trzymaj się go. Porządny gość.
A teściowej nie wpuść do Waszego życia bo wam go... rozwiń komentarz
Lora2019dodano 102 dni temu
Broń Boże przyjmować ten złej jakości ,,węgiel" do domu..Tak jak mówisz droga autorko:Mamusia musi poszukać pracy.
Metka211dodano 94 dni temu
Skoro jej sie nie chce pracowac, to jedyna opcja jest smierc albo wyjechanie do Niemczech. Drugiego nie polecam, bo takie babsko jak i inne pewnie kiedys zadluza ten kraj.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Metka211dodano 94 dni temu
Skoro jej sie nie chce pracowac, to jedyna opcja jest smierc albo wyjechanie do Niemczech. Drugiego nie polecam, bo takie babsko jak i inne pewnie kiedys zadluza ten kraj.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni