reklamy ukryte
reklamy ukryte
Miałam chłopaka, taki typowy łobuz. Rozstaliśmy się ze względu na jego wyprowadzkę. Cały nasz 2-letni związek opierał się na spontanie. Wycieczki, autostop, namiot. Pływanie w jeziorach o 2 i spanie pod gołym niebem na karimatach. Wieczorne tańce do muzyki, którą oboje uwielbialiśmy. Śpiewaliśmy na opuszczonych blokach i robiliśmy zdjęcia w starych bluzach. Nic oczywiście nie jest idealne. Mój partner często wpadał w bójki.

Mnie nigdy nie uderzył, wręcz przeciwnie, uczył technik samoobrony. Palił, pił, przeklinał. Tatuaże miał prawie wszędzie dlatego często wyzywano go od kryminalistów. Moi rodzice również go nie akceptowali.

Mój obecny parnter jest u szczytu kariery. Dziennie spotkanie i nauka. Nic u niego nie jest luźne, wszystko dopięte na ostatni guzik. Sama się uczę i dorabiam, ale czas młodości chciałam spędzić jak kiedyś, tańcząc na polach o 2. Kocham mojego chłopaka, ale coraz mniej się dogadujemy. Nie toleruje mojego hobby, czyli sportu. Dla niego AWF to wymówka przed nauką. A bluza to nie jest przyzwoity strój.

On mawet na wyjście do klubu ubiera garnitur i krawat. Tęsknię za moim łobuzem...
57 26

pozostało 1000 znaków
pythondodano 240 dni temu
Uważam, że nie ma sensu męczyć się z kimś kto Ci nie pasuje. Jestem z podobnym "łobuzem" i naprawdę nie wyobrażam sobie zmiany na kogoś kto jest tak poważny i poukładany. Przecież tak spontanicznie i nie do koń... rozwiń komentarz
NiemiłyPandodano 240 dni temu
Ale to już było... i nie wróci więcej.
Powodzenia.
zabaweczkadodano 236 dni temu
współczuję ci bo teraz mimo ze go kochasz to sie męczysz zastanow się czy ma to sens
Essidodano 236 dni temu
Kochał Cię, a przeprowadził się bez Ciebie ? XS
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Patoldodano 236 dni temu
z krymuinalista to ty jesteś teraz a od bylego to ospierdol się
przemysleniadodano 160 dni temu
oo jakie to słodkie

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni