reklamy ukryte
reklamy ukryte
Z moim mężem znamy się od 7 lat, od 2 jesteśmy małżeństwem i dopóki nie wyśledziłam, że mnie zdradza, to byłam pewna, że nam się dobrze układa. Jesteśmy w miarę zgodni, on jest bardzo spokojnym człowiekiem, więc kłótnie to u nas rzadkość. Co ciekawe, życie łóżkowe też układało się dobrze, stąd moje ogromne zdziwienie, kiedy odkryłam, że mnie zdradza. Już wam mówię, jak do tego doszło.

Nie uwierzycie, na czym się, dureń, wsypał. Jeden mały szczegół, który ujawnił, że jednak dorabia mi rogi. Chodzi o perfumy. Jestem osobą, która ma doskonały nos, zapamiętuję zapachy, potrafię rozpoznać większość popularnych perfum na ulicy, a przynajmniej tych, które znam. Jest jeden bardzo charakterystyczny, miodowo-pieprzny zapach, którego nie lubię, ale który zapadł mi w pamięć. I ten oto zapach mój mąż kilkakrotnie wniósł do naszego domu.

Najlepsze jest to, że tego zapachu używa jego koleżanka z pracy, Anka. Kiedy poskładałam wszystko w całość, byłam już pewna, że mnie zdradza - zostawanie po godzinach, wyjścia "z ludźmi z pracy na piwo", które okazały się wyjściami z nią... a wszystko przez perfumy. Przycisnęłam męża i się przyznał. Powiedziałam wprost, że czuję perfumy Anki i czy ma z nią coś wspólnego, a on pękł, przerażony, że tak szybko go rozgryzłam.

Rozwód będzie z jego winy, więc zostanie gołodupcem. I dobrze. Należy mu się kara.
92 7

pozostało 1000 znaków
MownaDuszkadodano 444 dni temu
Cóż, skurwiel z niego i tyle. Jeśli coś mu się w związku nie podobało, to tego nie mówił, więc nawet JEŚLI, to nadal tylko jego wina.
dziura88dodano 444 dni temu
Jesli sie zgodzi na rozwod z jego winy, nie wiem czy jestes swiadoma, ale na to musisz miec dowody. Samo slowo nic nie znaczy.
1 odpowiedź
Angerfistdodano 440 dni temu
Przyznaj się, rozwodzisz się tylko dlatego, że nie pasuje Ci zapach perfum. Kurwa no nie dogodzisz..
johnySdodano 439 dni temu
Nowy samochód jest lepszy niż stary i nie ma co się obrażać na los
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Istredddodano 439 dni temu
jednak za dobrze nie bylo skoro musial zdradzac, marna z ciebie kobieta i to twoja wina
joshuadodano 438 dni temu
Do rozwodu z jego winy niedojdzie.
Patoldodano 439 dni temu
Jestesmy z toba gupia kurwo..
johnySdodano 444 dni temu
Dlatego powinno się mieć intercyze. Piszesz, że wszystko się pięknie układało i w łóżku też? To, że tobie było ok nie oznacza automatycznie, że i jemu. Zapytałas go o to? Czegoś mu brakowało skoro skoczył w bok.
-15
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni