reklamy ukryte
reklamy ukryte
Witam, z tej strony Zuza. Przychodzę do was z pewnym problemem. Mam chłopaka, do którego moje uczucie się wypaliło. Jedynie jest mi go szkoda. Jest spoko, ale jednak do siebie nie pasujemy. On jest trochę odmiennego zdania. Nie widzi świata poza mną. Najchętniej przyniósłby mi gwiazdkę z nieba, heh.

Gdy próbuję z nim zerwać, to grozi, że się zabije, a ja wtedy ulegam. Jest mi go naprawdę szkoda i nie wiem co robić. Jest po przejściach i cierpi na depresję. Sama myśl, że ma gdzieś wyjść, napawa go przerażeniem. Stracił przez to znajomych i nie chce szukać następnych, boi się, że ludzie go wyśmieją i on nie wytrzyma tego psychicznie. Ledwie daję radę wypędzić go do pracy, już nawet tam nie chce się pojawić.

W nocy tylko słyszę jak płacze, a gdy rano go o to pytam, to odpowiada, że to nic takiego i dobrze mu to robi, bo wyrzuca z siebie negatywne emocje z całego dnia. Dla mnie takie zachowanie nie jest normalne, rozumiem, że są ludzie wrażliwi, emocjonalni, ale raczej nie zachowują się tak jak on? Nie chce przyznać, że ma problem.

Jeśli naprawdę się zabije, to będę mieć go na sumieniu. Oczywiście gdy chciałam zabrać go do specjalisty, to nie chciał iść. Nie będę przecież ciągnęła na siłę dorosłego faceta, bo już w samych myślach brzmi to komicznie. Liczę, że mi pomożecie, bo już zaczyna mnie to przerastać.
37 11

pozostało 1000 znaków
Officerdodano 160 dni temu
Daj mu jedną szanse i spróbuj nakierować na pomoc, nie skorzysta trudno, nie trać swojego życia, a ktoś kto mowi ze się zabije, gra na Twoich emocjach, (szantaż emocjonalny) jesli chciałby to zrobić nie obarczałby... rozwiń komentarz
zimorodekdodano 161 dni temu
Nie zabije się on mówi to specjalnie żebyś go nie zostawiła
zagubionaJadodano 158 dni temu
Daj sobie spokój z tym człowiekiem, poinformuj jego bliskich o jego stanie zdrowia i uciekaj najdalej jak możesz, bo tylko się przy nim zniszczysz.
Giermekdodano 160 dni temu
Jesteś jego dziewczyną, nie matką. Nie jest gotowy na związek. Zniszczysz się przy nim.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Sami33dodano 156 dni temu
albo go wyciągniesz albo daj swoje ultimatum : idziesz do specjalisty, albo odchodzę. (możesz i tak odejść, ale niech choć zacznie najpierw sam chodzić do specjalisty) tacy ludzie mają dziecinne podejście, ale może cię t... rozwiń komentarz
DeivDevildodano 161 dni temu
Normalnie rzuć go, zniszczyć sobie życie przez kogoś to jakaś paranoja
emiandmorenododano 152 dni temu
Jezu jeśli ma depresje to może serio sobie coś zrobić,zaciągnij go siła do specjalisty a jak już wyjdzie z największego dołka to z nim zerwij,wtedy może sobie z tym poradzi.
Pesteczkamdodano 156 dni temu
Miałam 18lat i wybrałam się na domowke do znajomych. Spotkalam tam faceta który wyciągnąl od kogoś mój numer, pisał mi że się zabije ja bo go nie chce. Potem zmienił punkt widzenia. Uznał że skoro ja go nie... rozwiń komentarz
Witsudodano 156 dni temu
Postaw warunek. Albo do speca, albo niech już sobie napisze list pożegnalny. Oczywiście zrób to delikatnie. Jeśli pójdzie do speca, to jest duża szansa, że mu wytłumaczą iż nie tak się buduje związek. Jeśli... rozwiń komentarz
lunatyczkadodano 155 dni temu
Myślę, że musisz go uświadomić, że stan w jakim tkwi nie prowadzi do nikąd. Zamyka siebie i Ciebie na świat. W takiej sytuacji jest tylko jedna rada: terapia. Ale nie tylko dla niego, moim zdaniem Ty też powinnać spotkać... rozwiń komentarz
Terra2dodano 155 dni temu
To wampir emocjonalny. Mowi tak by cię utrzymać przy sobie. Bądź stanowcza i odejdź.
Wredna123dodano 155 dni temu
Częsty błąd kobiet jest taki,że są zbyt "miękkie" i podatne na manipulacje.Potem się dziwią,że facet bije,poniża,szantażuje...a same na to pozwalają! Trzeba taką gnidę pogonić a nie się litować.
Kuwety123dodano 156 dni temu
Albo specjalista albo z nim zrywasz, w ten sposob pójdzie krotka pilka ale w delikatny sposób powiedziane
Wredna123dodano 155 dni temu
Może porozmawiaj z jego rodzicami o tym,że cię szantażuje,powinni wybić mu to z głowy.Przyda się psychiatra.
LozaSzydercowdodano 156 dni temu
Nie jesteś Matką Teresą, nie możesz uszczęśliwiać kogoś kosztem siebie.
Fioletowy_Kotdodano 156 dni temu
Zostaw go, niech się zabija, to jego decyzja, co Cię to obchodzi. Musisz mu uzmysłowić, że Cię to nie ruszy, a on na złość zrobi tylko sobie.
CZORTdodano 156 dni temu
Skoro twierdzisz, że Twoja miłość się wypaliła. To znaczy że nigdy naprawdę go nie kochałaś! WSZYSTKO CO JEST PRAWDZIWE, NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY.
1 odpowiedź
johnySdodano 159 dni temu
Szantaż emocjonalny. Toksyczna relacja. Czemu niby miałabyś mieć go na sumienia?
zukledodano 159 dni temu
No to niech się zabije skoro chce, selekcja naturalna
jajajdodano 155 dni temu
Nie zabije sie, to tylko granie na emocjach
Patoldodano 156 dni temu
znów kłamiesz z tego co my wiemy to wciagnelas go jakies szemrane towarzystwo i chłopak ma problemy dzięki tobie.... . O specjalistach to ty sobie daruj i traktowalas go jak zabawke sexfrends .?Na jego miejscu ... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni