reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem żoną i młodą mamą, a przede wszystkim 25-letnią kobietą. Niedawno urodziło się dziecko mi i mężowi, mała córeczka. Od razu poszłam na urlop macierzyński, z którego nie mam zamiaru wrócić do pracy i zakomunikowałam to mężowi, a tu wielkie oburzenie.

Po pierwsze, to ustalaliśmy przed ślubem, że tak będzie wyglądało nasze życie. Miałam chwycić się byle jakiej pracy, aby tylko odejść z niej od razu, jak zajdę w ciążę i mieć macierzyński, a potem olać tę pracę i siedzieć na zwolnieniu do oporu, ile się da, również na wychowawczym. A mąż nagle wymyślił sobie, że jednak, jak on to mówi, "zmiana planów", chociaż mnie nie uwzględnia w tej zmianie, tzn. mojego zdania.

Teraz mówi, że jak Zosia podrośnie, to mam jednak nie iść na wychowawczy, że poślemy małą do żłobka, a ja mam wrócić do pracy, ale ja nie chcę. Nie znoszę tej roboty i gdyby nie to, że ustalaliśmy inaczej, to bym poszukała jakiejś innej przed zajściem w ciążę.

Mąż nie może mi rozkazać, wiem, ale i tak mi smutno, że już po fakcie zmienia plany... co byście zrobiły, dziewczyny, na moim miejscu?
25 35

pozostało 1000 znaków
Jupiterdodano 75 dni temu
Zależy to od tego jaką prace ma mąż, jeśli wam straczy pieniędzy to okej, ale możecie mieć problemy gotówkowe, poaza tym co jeśliby go zwolnili?
SfenconcyStrupdodano 75 dni temu
W takim razie może to rozważ i właśnie poszukaj sobie całkiem innej pracy? Takiej do której, będziesz chodziła z chęcią.
1 odpowiedź
Fioletowy_Kotdodano 74 dni temu
Lepiej jednak nie posyłać dziecka do żłobka, a zostać z nim do wieku przedszkolnego, o ile masz taki komfort. A potem do pracy.
Wredna123dodano 69 dni temu
Jak nie lubiłam swojej pracy,to ją zmieniłam ;) Polecam.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
KrakowskiSzaraczekkkdodano 75 dni temu
Kolejna księżniczka, która szuka okazji by nic nie robic. Już nawet mi się nie chce komentować takiego gówna.
2 odpowiedzi
krawatywiazedodano 69 dni temu
Gdzie jest sens w wydawaniu pieniedzy na żłobek? Tylko po to zeby obca baba "pilnowała" dziecko.. kiedy własna mama moze byc z dzieckiem do wieku przedszkolnego, a jesli nie to moze chcoiaz ktoraś babcia? Nigd... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
johnySdodano 73 dni temu
Jedyne osiągnięcie niektórych kobiet to ślub i dziecko...
1 odpowiedź
MT2137dodano 69 dni temu
On utrzymuje to jest jego argument który niszczy ciebie w tej negocjacji
MT2137dodano 69 dni temu
On utrzymuje to jest jego argument który niszczy ciebie w tej negocjacji

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Miałam taką depresję, że nie wychodziłam z domu przez bite 6 miesięcy. Nigdzie, nawet do sklepu, robiłam zakupy... czytaj dalej
0 dni temu
Dostałam od chłopaka pierścionek zaręczynowy po jego byłej, która nie przyjęła oświadczyn po czym się... czytaj dalej
dziś
Przeszedłem operacyjne usuwanie ósemek wrośniętych w zatokę, był to prawdziwy koszmar, schudłem 12 kilogramów i... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem z moją K już cztery lata, zawsze byłem wspierającym chłopakiem, dlatego chciałbym teraz też jakoś ją... czytaj dalej
dziś
Cześć wszystkim, którzy będą to czytać. Jestem zwykłą dziewczyną z problemami, która chowa się za uśmiechem... czytaj dalej