reklamy ukryte
reklamy ukryte
469 dni temu
Moja ciotka kupiła za 500zł "yorka" z jakiejś pseudohodowli na necie. Piesek urósł i okazało się, że to wcale nie york, a sympatyczny kudłacz 25 kilogramów wagi. Ciotka powiedziała, że albo go ktoś zabierze, albo go wypędzi z domu i tyle, "bo jest za duży i nie jest rasowy".

Dzięki temu zyskałam dwie rzeczy. Pierwsza z nich to pewność, że ciotka jest walnięta i że nie będę z nią utrzymywać żadnych kontaktów. Druga - to wspaniały, kudłaty przyjaciel :)
101 6

pozostało 1000 znaków
Metiudodano 469 dni temu
Jak idiotka kupuje z pseudohodowli to czego się spodziewa??? No tak, przecież tańszy, a jak coś będzie nie Tak to się go wywali, bo pies nie czuje bólu ani przywiązania, co nie?
zimorodekdodano 471 dni temu
Szkoda że Twojej ciotki nikt nie wyrzucił,bo nie jest mądra
Musiola_dddodano 468 dni temu
Jedna dobra duszyczka przynajmniej
mikolaj722dodano 467 dni temu
Jakie to ma znaczenie z hodowli czy nie każdy jest wiele wart
reklamy ukryte
reklamy ukryte
HaRgieTdodano 467 dni temu
Ja mam Amstaffa od biednej studentki którego potrącił samochód i mogę przyznać rację że pies to najlepszy przyjaciel człowieka przyjaciel na całe życie niestety czasami za krótkie
Whispersdodano 469 dni temu
Czyli wychodzi na to, że chcesz ją wyrzucić ze swojego życia bo Okazała się kimś innym niż zakadaas? Hmmm sound's similar....
-10

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni