reklamy ukryte
reklamy ukryte
299 dni temu
Cześć. Mam dwadzieścia parę lat i spokojnie mogę nazwać się alkoholiczką. Ale nie, nie wyglądam jak żul spod sklepu. Pracuję, gotuję, piorę, sprzątam, nie mam długów, nie zadaję się z podejrzanym towarzystwem. Nikt nigdy w życiu nie powiedziałby, że mam z tym problem. To nie jest tak, że przekładam alkohol ponad wszystko. Najpierw obowiązki, potem "przyjemności". Niczego przez to nie zaniedbuję, jednak muszę pić codziennie.

Alkohol dla mnie to rodzaj nagrody za wysiłek, jaki włożyłam w dom, za wszystkie przykrości które mnie spotkały. Tak się odstresowuję. Czy jest tutaj ktoś, kto ma podobny problem?
57 13

pozostało 1000 znaków
Psycholog900dodano 301 dni temu
To nie jest " nagroda za trud " a raczej uciekasz do alkoholu przed problemami bo w nim znajdujesz wlasnie rozluznienie ale to niczego nie wnosi do zycia.
1 odpowiedź
NormalnyFacetdodano 299 dni temu
Nie, alkohol nie jest żadną nagrodą. Alkohol jest dla wszystkich ludzi dostępny jako legalna używka. A to, co Ty mówisz, to jest zwykłe już od niego uzależnienie. Jeżeli nie potrafisz z niego zrezygnować, to są 2 ... rozwiń komentarz
kalimasa1986dodano 300 dni temu
Trzeba się zaszyc... Esperal
LaVenda91dodano 298 dni temu
a kto w tym kraju nie pije? sama jestem przykładem pracownika, żony i matki a jakoś lubię się napić. alkoholik zatraca wszystko dla alkoholu.
2 odpowiedzi
reklamy ukryte
reklamy ukryte
konto usuniętedodano 298 dni temu
Mam dokładnie tak samo. Najpierw praca, obowiązki. Później alkohol. Podporządkowuje rozkład dnia z myślą co muszę najpierw zrobić, żeby móc potem spokojnie wypić. Chyba, że wydarzy się coś nieoczekiwanego c... rozwiń komentarz
johnySdodano 298 dni temu
Twoja odmiana alkoholizmu wydaje się nie groźna ale to dopiero początki... Zrob sobie tydzień przerwy i będzie odpowiedź na ile poważny to problem
abazurdodano 301 dni temu
mam tak samo.
Paprica11dodano 297 dni temu
Mam podobny problem.
Mam zgraną ekipę w pracy i każdego dnia po pracy pijemy.
Przytyłam od kiedy tam pracuje. Jestem z siebie niezwykle dumna, że czasem udaje mi się nie pić jakieś cztery dni.
StopNWOdodano 298 dni temu
Spróbować terapi nie zaszkodzi bo problem będzie nie jest to łatwe ludzie uzależnieni problemu nie widzą
MadKatdodano 298 dni temu
Nigdy nie zrozumiem co za pała dopuszcza czasem te wyznania na forum publiczne. O tego typu problemach to polecam rozmawiać ze swoim lekarzem, ponieważ żadne z Nas AA tutaj.
Na zdrowie !

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni