reklamy ukryte
reklamy ukryte
202 dni temu
Jestem chirurgiem. Nie będę podawał szczegółów, bo nie uważam, że to potrzebne. Ostatnio operowałem pacjenta z bardzo poważną chorobą. Po 11-godzinnym przeszczepie serca, walki ze śmiecią pacjenta, przeszczep się udał.

Wyszedłem z sali operacyjnej i poinformowałem najbliższą rodzinę stojącą za drzwiami, że pacjent przeżyje. Zaczęli płakać ze szczęścia, usiedli na krzesłach, ojciec oparł się o ścianę. Widać było ogólną ulgę. I wtedy, jak zawsze, usłyszałem klasyczny tekst: "Dzięki Bogu".

Ludzie, ja rozumiem, że to powiedzonko, ja rozumiem, że ludzie, nawet niewierzący, potrafią w takiej sytuacji pobiec do kościoła i się modlić. Nie mówię, że kiedy to słyszę, to dostaję szału, ale nie pamiętam, kiedy ostatnio ktoś podziękował chirurgom.

Po prostu czasami nasza praca jest bardzo niedoceniona. A to tak naprawdę Dzięki-Chirurgom. I tyle.
110 12

pozostało 1000 znaków
niedozwoloneznakidodano 202 dni temu
Wy jesteście Bogiem :)
phantom1a2dodano 202 dni temu
Cóż jako satanista nie zdarza mi się przypisywać ludzkich dokonać Bogu. To tak jakby ktoś powiedział że stworzenie bomby atomowej zawdzięczamy Kolumbowi, dzięki efektów motyla
2 odpowiedzi
Troll28dodano 200 dni temu
Nie bierzesz wynagrodzenia za pracę, że domagasz się specjalnych podziękowań? Ty dziekujesz np gościowi, który odbiera śmieci od Ciebie albo odśnieża Ci drogi?
2 odpowiedzi
Troll28dodano 200 dni temu
Sprawdź swój barek, tam stoją dowody wdzięczności i podziękowania.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
zimorodekdodano 200 dni temu
Nie jestem chirurgiem,ale tylko mogę się domyślić co czujecie wtedy.
HaRgieTdodano 200 dni temu
A ja to widzę tak że waszymi rękami w trakcie operacji kieruje Pan Bóg
2 odpowiedzi
Ucin123dodano 200 dni temu
Bóg pomaga duchowo, chirurg fizyczne to tyle. Bez Boga chirurg by nie zoperował, a bez chirurga pacjent by sam z siebie nie się nie zoperował. Bóg pomaga duchowo i daje wiarę jak i rodzinie tak i chirurgowi... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
joshuadodano 200 dni temu
Rozumiem Twoje "rozterki" ale dla głęboko wierzącego człowieka to Twoja ciężka i wytrwała praca polegająca na ratowaniu życia zawdzięczana jest Bogu. Bo to dzięki Bogu znalazłeś się na świecie, dzięki Niemu otr... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
madikdodano 200 dni temu
duzo ego...tyle w temacie
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni