reklamy ukryte
reklamy ukryte
Popełniłam błąd, którego nie wybaczę sobie do końca życia. Z moim chłopakiem układało się w miarę dobrze, byliśmy zgodną parą, ale moją największą bolączką było to, że on nie chciał pójść krok dalej. Mieliśmy po 25 lat, wszystkie moje koleżanki miały już mężów, zakładały rodziny, a on się nawet nie chciał oświadczyć. Popełniłam błąd, bo w tajemnicy przed nim odstawiłam tabletki. Oczywiście zaszłam w ciążę ekspresowo, w pierwszym cyklu po odstawieniu.

Wmówiłam mu, że tabletki czasem zawodzą, do tej pory nie wie, jak to się odbyło. Nie czułam się źle, bo córeczkę bardzo kocham, on również był zadowolony, no i w końcu miałam, co chciałam - musiał się oświadczyć. Niestety, po pół roku wszystko runęło - oświadczyny zerwane, ślub odwołany, on po prostu odszedł do innej kobiety, bo nie podoba mu się, jak moje ciało zmieniło się podczas ciąży.

I co ja narobiłam? Nie dość, że zostałam samotną matką, to jeszcze bez potrzeby udawałam wpadkę. Kto mnie teraz zechce? Partner okazał się gnojem, niepotrzebnie to wszystko zrobiłam. Kocham córeczkę, ale... no właśnie.
12 49

pozostało 1000 znaków
TeenSpiritdodano 208 dni temu
Czemu okazał się gnojem? To Ty go do wszystkiego zmusiłaś, wina jest w 100% po Twojej stronie. Nie dziwię mu się że tak postąpił.
3 odpowiedzi
pragmatycznyproblemdodano 208 dni temu
Karma:)
johnySdodano 208 dni temu
To nie średniowiecze i facet nic nie musi w przypadku wpadki... Nie chciał się żenić i się nie ożenił
jeonxdodano 207 dni temu
Ale jesteście durni wszyscy. Zostawił ją bo "jej ciało po ciąży się zmieniło", czytajcie ze zrozumieniem. -.- Widocznie nie kochał Cię szczerze skoro Twój wygląd go zraził.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
oicwikdodano 208 dni temu
Nie patrząc na jej zachowanie to i tak on zachowal się nie fair. Zerwał zaręczyny, bo figura kobiety mu się nie podobała...
2 odpowiedzi
Fioletowy_Kotdodano 206 dni temu
Lol, i tak by odszedł, nawet gdyby sam się oświadczył a dziecko było po ślubie. Co to za powód rozstania, że nie podoba mu się ciało po ciąży? I tak nic nie straciłaś.
DOMI_NIKAdodano 205 dni temu
Hmm.... Jak mówie zawsze - za swoje błędy trzeba płacić. Nie wiem czemu, ale wydaję mi się, że to nie chodzi o sylwetkę, tylko jakimś cudem dowiedział się co zrobiłaś. Lecz mimo wszystko uważam, że jesteś osobą ni... rozwiń komentarz
smutnyendriudodano 205 dni temu
Partner okazał się kretynem, ty okazalaś się kretynką... może przynajmniej zapamiętasz jaką lekcję przekazać córce, kiedy dorośnie.
Anonimowa140dodano 207 dni temu
Nitk cię nie zechcę a ten bachor da ci nieźle w kość
matkanadziejaglupichdodano 205 dni temu
Karma lalalalala
obiektywdodano 205 dni temu
w bardzo przykry sposob dowiedzialas sie ile warty (nic) jest ten gnoj meskopodobny, sam pomysl z zajsciem w ciaze debilny, teraz musisz radzic sobie sama
MownaDuszkadodano 205 dni temu
Cóż, wina jest po twojej stronie, bo nie kochałaś go i złapałaś na dziecko, ale on zachował się też jak kretyn - nie kochał cię, chciał tylko idealnej laski z wyglądu do seksu.
Wilk32dodano 205 dni temu
A ja jestem samotnym ojcem i co nie lamentuje
Discord-ydodano 204 dni temu
Numero uno. "Łapanie" faceta na dziecko to gówno i żal mi twojej córki, że trafiła jej się matka z takim rozumowaniem.

A dalej, chłopak nie zachował się odpowiednio, ale jestem w stanie g... rozwiń komentarz
MIŚKAXXX24dodano 205 dni temu
Jak facet wrobi dziewczynę w ciążę, to HURR DURR, PALANT, PAJAC, NA STOS Z NIM! A TY KOBIETO UCIEKAJ!
A jak dziewczyna wrabia faceta w dziecko i facet odejdzie, to od razu jest najgorszy, bo powinien zaakceptować dz... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni