reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mój syn zaskoczył mnie i męża - wstaliśmy w niedzielę rano, a na stole stała parująca patelnia jajecznicy, kanapki, pokrojony pomidorek. Wzruszyliśmy się, bo młody nigdy wcześniej nie gotował, a tu taka niespodzianka. Zasiedliśmy do jedzenia i już po pierwszym kęsie puściliśmy sobie z mężem porozumiewawcze spojrzenie - jajecznica chrzęściła w zębach tak, że nas zatkało.

Okazało się, że syn chciał ją posolić, ale wysypała mu się sól na podłogę. Co zrobił młody? Wie, że "jedzenia nie wolno marnować", więc zamiótł tę sól na zmiotkę, razem z paprochami i piachem z podłogi (mamy trzy psy, w tym domu nigdy nie będzie sterylnie). Następnie wsypał sól ze zmiotki do jajecznicy i zadowolony podał nam na śniadanie.

Zjedliśmy. Chrzęściło, strzelało z gęby na boki, ale zjedliśmy. Dzieci trzeba doceniać!
82 13

pozostało 1000 znaków
Niemam_kontadodano 214 dni temu
Ja kiedyś jak bylam mala i myslalam ze mama niedługo wstanie zrobiłam jej kawke-byla za mocna, nieslodzona i jednak mama nie wstala od razu więc zimna hah
1 odpowiedź
Jawiem1210dodano 214 dni temu
A potem wyznanie, że chorzy, bo Echinoccocus multilocularis
Katarina92dodano 210 dni temu
"Jedzenia nie wolno marnować" zrozumiałabym gdyby chodziło o szynkę czy jakieś mięsko, a nie o rozsypaną sól za 1zł. Btw dzieciak nie ma rozumu że jak zmiecie sól z podłogi to zgarnie wszystkie br... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
nervous352dodano 210 dni temu
ja pier#!&€
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ufomarassdodano 208 dni temu
Szacunek dla Syna za zdolności, szanowania jedzenia i dla Rodziców za poświęcenie :)
mrocznapszczoładodano 209 dni temu
Obrzydliwe, jak wy mogliście to jeść?

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni