reklamy ukryte
reklamy ukryte
Chciałabym podzielić się z Wami historią, która możliwe, że zmieni wasze spojrzenie na sytuację dziewczyn, które są gwałcone.
Często się mówi, że wszelkie gwałty czy molestowania spowodowane są wulgarnym ubiorem czy też makijażem.

Dziś wracałam do domu tramwajem, było koło godziny 17.40 , byłam ubrana w luźne jeansy, sportowe buty, kurtkę do kolan i byłam bez makijażu, wracałam z zakupów.
W pewnym momencie wsiadł starszy pan, widziałam, że ciężko mu się wsiada, więc ustąpiłam mu miejsca obok siebie, bo wyglądał na około 70 lat i takiego typowego, sympatycznego dziadziusia.
Starszy pan uśmiechnął się, podziękował i usiadł, ja zwróciłam się w stronę okna, a on dotykając mojego uda powiedział: "Ale dziś zimno, co?". Odparłam, że owszem, nie zdążyłam odsunąć nogi, kiedy powiedział: "Ale masz śliczne włoski, gdzieś się wybierasz?". Wtedy poczułam, że coś jest nie tak i odsunęłam nogę mówiąc chłodno, że nie.

Wtedy zrobiło mi się momentalnie zimno i nieswojo, chwyciłam mocniej torebkę i odsunęłam się pod okno.
Pan natomiast zapytał: "Wysiadasz tu? Bo ja tak", nie zareagowałam.
Na co chwycił mnie za udo, palcami niemal o krok od moich narządów płciowych i powiedział: "To się trochę ogrzeję", a ja stanowczo powiedziałam, że ma mnie puścić, na co ten zboczeniec zaśmiał się i powiedział, że to powinno łaskotać, a nie boleć.

Zanim wysiadł spytał mnie, czy wysiądę z nim, odparłam, że nie, a on powiedział coś najobrzydliwszego podczas tej podróży: "Ale masz śliczne te włoski, chętnie bym ci je poczochrał" i sprzedał mi obleśny, zboczony uśmieszek, po czym wstał nadal się patrząc i wysiadł kręcąc głową.
Siedziałam trzęsąc się do końca podróży.

Niby nic nie zrobił, ale postawicie się w sytuacji młodej, nastoletniej dziewczyny, która sama, bezbronna jedzie do domu. Co gdybym akurat musiała wysiąść na tym samym przystanku? Może ten obleśny dziad by mnie zaciągnął w krzaki niedaleko.
Jak widać, nie musiałam wyglądać jak prostytutka, by być obiektem pożądania jakiegoś...
104 5

pozostało 1000 znaków
zaniedbana13dodano 216 dni temu
Miałam bardzo podobną sytuacje. W moim wypadku, podobny typ, wiek i stan upojenia, tylko było jeszcze gorzej... Ja akurat miałam jeszcze ranę, zszytą - szwów 15 na boku. Godzina 13:00, przystanek pełen ludzi, a te... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
BurnGumdodano 212 dni temu
Ale bym mu kopa na łeb wyjebal dziadowi jebanemu
julka723dodano 211 dni temu
Aż mi się niedobrze zrobiło, współczuje Ci, że Cię coś takiego spotkało, trzymaj się!
Cheryldodano 215 dni temu
Stary oblech
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nanabelldodano 211 dni temu
Sama jak bylam w technikum miałam sytuacje gdy miałam luźną męską bluzę i gość łapał mnie za biust.. Potem przez długi czas nie jeździłam danym autobusem. Ale zboczeńcy też potrafią zaczepić na ulicy. W lecie wracałam z ... rozwiń komentarz
ktostam2000dodano 211 dni temu
Gwarantuje że jakbyś powiedziała że jedziesz po chłopaka bo kończy zmianę na bramce w klubie to by szybko się oharnął
1 odpowiedź
Paweł21dodano 216 dni temu
odchodząc od tematu...
musisz byc piękną dzuewczyną :)
1 odpowiedź
x_martynaa_xdodano 211 dni temu
mialam sytuację, że pod sklepem dziad zapraszał mnie do domu, niestety czekalam na siostrę, to dopiero kiedy wyszła poszłyśmy. Pozniej jeszcze kilka razy mnie zaczepiał :/
HaRgieTdodano 212 dni temu
Znieczulica społeczna
Dolat18dodano 211 dni temu
Dziewczyny kupujcie sobie gaz piepszowy i noście ze sobą, sama myślę nad tym zakupem.
szara_rzeczywistoscdodano 211 dni temu
Ja bym go odepchła

Nogą

W krocze

Co za natarczywy i obleśny typ
anonimowa122dodano 211 dni temu
Następnymi razami zabieraj gaz piepszowy ☺️
Kotek_Wiewióreczkadodano 8 dni temu
O Boże, i kto by pomyślał, że taki stary może być taki. Zupełnie się z Toba zgadzam.
pragmatycznyproblemdodano 212 dni temu
Troszkę histeryzujesz bo jak 70 latek schorowany(tak go opisałaś) dał by rade zgwałcić młodą kobietę. Podejrzewam jak go byś kopnęła w jaja to by zmarł z bólu niż zdążył by coś zrobić. Chodź fakt zachował się jak ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni