reklamy ukryte
reklamy ukryte
Witajcie, chciałbym się czymś z wami podzielić. Jak wiadomo, niedawno był sylwester. Mam młodszego przybranego brata, który nigdy mnie nie szanował, mimo że nic złego mu nie zrobiłem. Z okazji sylwestra powiedziałem, że ja organizuję imprezę i wyłożę kasę. Poszedłem do monopolowego, wyczyściłem konto. Ogarnąłem wszystko. Potem chodziliśmy po wsi i się tam bawiliśmy. Najpierw brat petardą wysadził mi kołnierz płaszcza za pół mojej wypłaty. Przeprosił i obiecał, że odda. Ch**, jakoś przeboleję.

To, co zdarzyło się potem, było już ewenementem. Przez nieszczęśliwy wypadek upadłem i poważnie rozciąłem sobie głowę. Cały łeb we krwi. Mój kochany braciszek natomiast rzucił mi chusteczki i miał mnie totalnie gdzieś. W końcu stwierdziłem, że wracam do domu. Zapaliłem fajkę i poszedłem. Zadzwoniłem do rodziców i powiedziałem, że cholernie boli mnie głowa. To ostatnie, co pamiętam z tej rozmowy. Potem obudziłem się w szpitalu.

Gdyby nie tamten telefon, zapewne umierałbym z zimna i braku krwi w jakichś krzakach. Brat po tym, jak sie dowiedział, stwierdził tylko, że no cóż, MIAŁEM PECHA. Po raz kolejny zostałem totalnie wydymany przez najbliższą rodzinę. Nigdy już chyba nie zrobię nic dobrego bezinteresownie, bo karma to suka.
58 1

pozostało 1000 znaków
x_martynaa_xdodano 228 dni temu
Żal mi ciebie. Jak czytam takie wyznania to mam ochotę znaleźć takiego brata i mu w ryj przypierdolic, ale dziewczynie nie wypada..
8 odpowiedzi
bandazlodzieidodano 227 dni temu
Straszna historia, jedyne co w niej jest dobre to koniec, a za takiego brata bym podziękowała, ale niestety problem z rodziną jest taki,ze się jej nie wybiera i zawsze już będzie Twoim bratem. Uważaj na siebie i na nieg... rozwiń komentarz
johnySdodano 226 dni temu
patologia...petarda za kołnierz...
twojstarypijany1dodano 225 dni temu
weź kup od ruskich gnata ,zaczaj się do niego w pokoju a jak wejdzie to bądź jak bogusław linda
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Istredddodano 225 dni temu
wyslij go do paki zamiast wyzalac sie w internecie
nastolatkazproblememdodano 225 dni temu
za nie udzielenie pomocy rannemu grozi kara i mozesz go pozwac na policje wiec radzilabym to zrobic bo niewiadomo co moze mu pozniej odpierdolic a ty możesz juz naprawde stracic zycie
fawkulcedodano 202 dni temu
wróżka przewidziała przyszlosc?? weź się schowaj i nie kompromituj

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni