reklamy ukryte
reklamy ukryte
174 dni temu
Napisałam książkę. Dałam ją do przeczytania kilku osobom, które znają się na rzeczy. Jedna z nich to mój były wykładowca, profesor filologii - pochwalił mnie za ciekawy styl i dobrą fabułę, mówił, żebym to koniecznie wydała i że naprawdę warto.

Rozesłałam książkę po wydawnictwach, nikt się nie odzywał przez długi czas. W końcu zadzwoniła do mnie babka z jednego z nich z informacją, że owszem, mogą wydać moją książkę, ale redakcja nieco zmieni jej charakter - i tytuł.

Będzie się nazywała: "Jak nie tworzyć fabuły - podręcznik dla studentów".
56 2

pozostało 1000 znaków
NazwowaNazwadodano 178 dni temu
Próbuj dalej, na pewno gdzieś cię zauważą. J.K. Rowling odmówili też bardzo wiele razy, ale się nie poddała i teraz zna ją prawie każdy.
bandazlodzieidodano 172 dni temu
Skoro wykładowca Cię pochwalił to książka nie może być tak zła by rezygnować z dalszego pisania. Powodzenia, nie od razu Rzym zbudowano, więc walcz.
Powodzenia.
Jawiem1210dodano 178 dni temu
Vladimir Nabokov też dostał pierdyliard odmów zanim udało mu się wydać Lolitę.
x_martynaa_xdodano 173 dni temu
Nie martw sie, mi też odmówili, ale wciąż mam nadzieję. Jedna babka odpisała, ze przeczyta i odpisze. Czekamy trzeci miesiąc ( wyslalismy kolejne maile, ale nie odzywala sie )
reklamy ukryte
reklamy ukryte
dmnkadodano 172 dni temu
Dobre i to.
Istredddodano 172 dni temu
co za debil takie slabe fejki wymysla
Socjopatadodano 178 dni temu
ciesz się
bulkadodano 173 dni temu
A może serio książka jest fatalna?
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Jestem wolontariuszką w lokalnym schronisku. Przyszedł do nas ostatnio taki smutnawy dziadek, bo chciał wybrać... czytaj dalej
0 dni temu
Moja dziewczyna od pół roku pracowała nad książką. Opowiadała wszystkim wokół, że to będzie prawdziwy hit,... czytaj dalej
0 dni temu
Mój stary jest mistrzem taktu. Przyprowadziłem swoją dziewczynę do rodziców, żeby mogli się wzajemnie poznać, a... czytaj dalej
0 dni temu
Podjęłam fatalną życiową decyzję i trochę nie wiem, jak ją teraz odkręcić. Dwa lata temu poznałam faceta,... czytaj dalej
dziś
Ostatnio rzuciłem palenie.

W krzaki. Jak w moim kierunku zmierzała policja, żeby mnie wylegitymować.

Ufff.... czytaj dalej