reklamy ukryte
reklamy ukryte
255 dni temu
Byłam ostatnio na spotkaniu z nowopoznanym chłopakiem. Szliśmy przez park i rozmawialiśmy o życiu, kiedy temat zszedł na wygląd. Chłopak mówił, że on to nie lubi sztucznych lasek, lubi naturę, nie lubi, jak dziewczyna robi sobie zabiegi upiększające, bo to OSZUSTWO, nie lubi pomalowanych paznokci i makijażu, a ja taka naturalna jestem i to mu się we mnie podoba. Bylam trochę zażenowana, bo makijaż, zabiegi kosmetyczne i pomalowane paznokcie to przecież nic takiego.. Szliśmy dalej rozmawiając już o czymś innym.

Stojąc na przystanku, zauważył dziewczynę z trądzikiem. W tym momencie oburzył się i stwierdził: "Jak można tak o siebie nie dbać? To jest obrzydliwe. Dziewczyna nie powinna mieć takiej pizzy na twarzy. Nie myje się, czy co?".

Wkurzyłam się. Autentycznie. Powiedziałam mu, że ja za to nie lubię chamskich chłopców, którzy oceniają kobietę tylko poprzed pryzmat wyglądu.

I wróciłam do domu. Pisał do mnie potem, ale jakoś nie byłam zainteresowana.
128 4

pozostało 1000 znaków
Docha0097dodano 259 dni temu
Zapomniałam dodać, że ja na naszą ,,randkę" byłam pomalowana i miałam zrobione paznokcie.
1 odpowiedź
Jawiem1210dodano 259 dni temu
Co za burak. Masakra.
nastolatkazproblememdodano 259 dni temu
rozumem że nie spodobała mu sie ta dziewczyna z trądzikiem ale naprawde nie musial tam tego komentowac bo czesto ludzie maja problem z takim czyms jak tradzik i uwazam że dobrze mu odpowiedzialas :)
Człowiek24hdodano 255 dni temu
Dobrze mu tak! Niech się nauczy że wygląd nie jest najważniejszy! A trądzik to choroba i nie ma się na to wpływu chyba że ktoś serio żyje w jakimś syfie czy nie wiadomo czym.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Terra2dodano 253 dni temu
Mocny makijaż jest obrzydliwy i mówię to jako kobieta. Co innego delikatny i podkreślający urodę :)
heavybeatdodano 244 dni temu
zazdroszcze ludziom problemow
Martwydodano 253 dni temu
Problem XXI wieku : wygląd zewnętrzny
johnySdodano 256 dni temu
No i...?

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni